Menu

Wyszukaj loty do Liverpoolu

Liverpool

 • Informacje ogólne

  Język urzędowy: angielski
  Strefa czasowa: UTC+1 (lato), UTC+0 (zima)
  Waluta: Funt szterling (GBP)

 • The Beatles

  Pochodzący z Liverpoolu słynny kwartet to główna atrakcja turystyczna miasta! Przygodę z Johnem, Paulem, George’em i Ringo najlepiej zacząć w świetnym Albert Dock, a kontynuować wieczorem w słynnym klubie The Cavern!

 • Muzea

  Liverpool posiada jedne z najbardziej imponujących kolekcji muzealnych w Europie. Warto zwiedzić intrygujące Muzeum Morskie, poświęcone historii miasta Muzeum Liverpoolu czy znajdujące się w dawnym centrum dowodzenia Muzeum Wojny.

 • Zabawa

  Liverpool szczyci się swoim życiem nocnym, zarówno ze względu na różnorodność miejsc, jak i jakość obsługi. Miasto ma wiele twarzy i wiele świetnych lokali - od luksusowych klubów aż po klasyczne puby!

Bilety lotnicze z Warszawy do Liverpoolu – ile kosztują?

Na trasach z Polski do Liverpoolu dostępne są loty bezpośrednie trzema liniami lotniczymi. Wszystkie są tanimi liniami, więc ceny biletów są stosunkowo niskie. Bez większych problemów kupisz tanie loty do Liverpoolu Ryanairem, Wizz Airem czy easyJet. Czy oferta tych linii lotniczych różni się czymś od siebie?

Wszystkie trzy tanie linie lotnicze - Wizz Air, easyJet i Ryanair oferują połączenia lotnicze. W cenę wliczony jest przelot, opłaty lotniskowe oraz bagaż podręczny o ściśle określonych wymiarach. Wszystkie usługi dodatkowe, jak choćby bagaż podręczny, nie są wliczone w cenę biletu.

Ceny biletów do Liverpoolu z Polski tanimi liniami lotniczymi to z reguły 200-300 zł. Cena uzależniona jest od kilku czynników, m.in. od czasu, jaki pozostał do odlotu oraz od sezonu, w jakim podróżujesz. Przy odrobinie szczęścia możesz jednak znaleźć tanie bilety do Liverpoolu w cenie ok. 100 zł lub nawet mniej.

Porównywanie biletów lotniczych do Liverpoolu

Dwie i pół do trzech godzin trwa lot z Polski do Liverpoolu bez względu na to, z którego krajowego lotniska wylatujesz. Dlatego też na trasie Warszawa - Liverpool czy Gdańsk - Liverpool tanie linie lotnicze mają wiele ofert. Tanie loty do Liverpoolu z Polski znajdziesz również dla połączenia Kraków - Liverpool czy Poznań - Liverpoolu, samoloty do Wielkiej Brytanii odlatują również ze Szczecina czy Katowic.

Sprawdź, jak łatwo można kupić tanie loty do Liverpoolu, używając wyszukiwarek lotów, gdzie zgromadzone są informacje o wszystkich połączeniach lotniczych do Liverpoolu i pozostałych miast świata. Jest to znacznie wygodniejsza opcją niż porównywanie oferty każdej linii lotniczej z osoba. Tym bardziej, że tanie loty do Liverpoolu wyprzedają się na pniu.

Pamiętaj, że każdego dnia ceny biletów lotniczych mogą się zmieniać, dlatego warto skorzystać z wyszukiwarki tanich lotów do Liverpoolu, dzięki której możemy w łatwy sposób porównać oferty różnych linii lotniczych. Po prostu wybierz na eSky połączenie lotnicze na trasie z Polski do Liverpoolu i wybierz termin, w którym chcesz lecieć. Jeśli wolisz, możesz już na samym początku określić miasto wylotu do Liverpoolu.

Kiedy są najtańsze bilety lotnicze?

Data twojej podróży nie jest bez znaczenia. Nie dziw się, że tanich lotów do Liverpoolu nie potrafisz dostać na weekendowy wypad. W tygodniu bilety lotnicze zazwyczaj są droższe, natomiast w te mniej popularne dni można kupić najtańsze loty do Liverpoolu. Idąc tym tropem, bilety na Boże Narodzenie czy walentynki również mają wyższe ceny niż na tzw. zwykłe dni.

Zacznij planowanie wyjazdu najwcześniej, jak to możliwe. Dzięki temu kupisz tanie bilety lotnicze do Liverpoolu, a resztę wydasz na atrakcje podczas wyjazdu. Kupując bilety lotnicze trzymaj się prostych zasad - kup bilet najwcześniej, jak to możliwe albo w ostatniej chwili, tuż przed wylotem.

Miej na uwadze, że aby upolować tanie bilety lotnicze, trzeba być nieco elastycznym. Zastanów się, na ile daty twojej podróży mogą być zmienne, ponieważ, zależnie od terminów podróży czy trasy, bilety lotnicze zdarza się, że są nawet dwa-trzy razy tańsze niż tydzień wcześniej czy później.

Gdzie szukać tanich lotów do Liverpoolu?

Pamiętaj, że każdego dnia ceny biletów lotniczych mogą się zmieniać, dlatego warto skorzystać z wyszukiwarki tanich lotów do Liverpoolu, dzięki której możesz w łatwy sposób porównać oferty różnych linii lotniczych. Na eSky wybierz połączenie lotnicze na trasie z Polski do Liverpoolu i określ daty swojej podróży do Wielkiej Brytanii. Możesz również od razu wybrać miasto, z którego możesz wystartować do Liverpoolu.

Możesz skorzystać z zakładki Okazje na eSky, w której prezentowane są najtańsze połączenia niezależnie od terminu podróży. Z tej opcji najchętniej korzystają osoby, które nie są związane żadnymi terminami, ale chcą po prostu pospacerować po mieście i polują na najtańszy bilet do Liverpoolu. Wybierz miasto lub kilka miast wylotu i zobacz, jaka jest w danej chwili dostępna oferta linii lotniczych do Liverpoolu.

Jeśli choć raz szukałeś tanich lotów, wiesz, jak irytujące i nieowocne jest korzystanie z wyszukiwarek na niezliczonych stronach linii lotniczych. Siedzisz przy komputerze, albo co gorsze - z telefonem w dłoni, szukając tanich lotów do Liverpoolu czy w inne miejsce, raz po raz zmieniając daty w kalendarzu każdej z linii lotniczych. A jest przecież znacznie prostsze rozwiązanie na znalezienie tanich biletów lotniczych.

Tanie loty – Liverpool

Jeśli szukasz taniego lotu do Liverpoolu na kilka dni, by zwiedzić miasto, zastanów się, czy nie będzie lepszym rozwiązaniem lot w środku tygodnia. Najczęściej linie lotnicze oferują tanie loty do Liverpoolu w środku tygodnia, gdy popularność tras z Polski do Wielkiej Brytanii jest mniejsza. Jeśli możesz swobodnie dysponować terminami, łatwiej będzie ci wpasować się do oferty tanich linii lotniczych i wybrać najtańsze bilety do Liverpoolu.

W bagażu podręcznym do samolotu nie wolno wnieść płynów w pojemnikach większych niż 100 ml, ale przeanalizuj, czy przelanie ulubionego szamponu do małych buteleczek nie rozwiąże problemu i pozwoli ci kupić tani bilet do Liverpoolu, bez dokupywania bagażu? Możesz jednocześnie zrezygnować z innych dodatkowych usług, jak pierwszeństwo wejścia na pokład.

Bywa, że podróżowanie tanimi liniami lotniczymi może może nie być opłacalne. Koszt wykupienia bagażu rejestrowanego może być wyższy niż cena biletu do Liverpoolu, a przecież nie na tym polega tanie podróżowanie. Aby obniżyć ceny lotów do Liverpoolu, zacznij więc od zweryfikowania tego, co masz w bagażu.

Wyszukiwarki lotów do Liverpoolu

Jeśli nie wiesz, gdzie szukać tanich lotów, użyj wyszukiwarki połączeń lotniczych eSky. Określ trasę podróży oraz daty wylotu i przylotu. W wyniku dostaniesz listę możliwych lotów uszeregowanych według cen. W ten sposób łatwo znajdziesz tanie loty do popularnych miast wszystkimi dostępnymi liniami lotniczymi i porównasz np. ceny lotów do Liverpoolu z innych miast.

Łatwość korzystania z wyszukiwarki eSky polega na tym, że możesz jej używać na komputerze, tablecie czy telefonie. Za pomocą wyszukiwarki bez problemu i w łatwy sposób wyszukasz tanie loty do Liverpoolu i innych miast na Wyspach.

Sprawdź, jak łatwo można kupić tanie loty do Liverpoolu, wykorzystując darmowe wyszukiwarki lotów, gdzie zgromadzone są informacje o wszystkich połączeniach lotniczych do Liverpoolu i pozostałych miast świata. Jest to znacznie wygodniejsza opcją niż przeglądanie oferty każdej linii lotniczej z osoba. Pamiętaj, że tanie loty do Liverpoolu szybko znajdują swoich nabywców.

Jak rezerwować tanie loty?

Zwróć uwagę daty startów i lądowań. Jest prawie pewne, że nie znajdziemy tanich lotów do Liverpoolu w okresie bożonarodzeniowym lub innym popularnym terminie. Jeśli już musimy wybrać połączenie lotnicze z Polski do Liverpoolu w takim okresie, kup bilet jak najwcześniej. Im bliżej daty wylotu, tym mniej zostaje tanich lotów do Wielkiej Brytanii.

Pamiętaj, że aby upolować tanie bilety lotnicze, musisz dopasować swoje oczekiwania do możliwości linii lotniczych. Zastanów się, na ile daty twojej podróży mogą być zmienne, ponieważ, zależnie od trasy czy okresu podróży, bilety lotnicze bywają nawet dwa-trzy razy tańsze niż tydzień wcześniej czy później. Gdy szukasz tanich biletów lotniczych do Liverpoolu, wybieraj lotniska nieco oddalone od centrum miasta. Poza aglomeracjami opłaty lotniskowe są niższe, dzięki czemu bilety również są tańsze.

Jeśli to nie termin gra główną rolę, a najważniejsza jest dla ciebie cena biletu do Liverpoolu, poluj na okazje. Regularnie zarówno Ryanair, jak i Wizz Air, organizują promocje, podczas których kupisz naprawdę tanie loty do Liverpoolu.

Przydatne informacje o lotniskach w Liverpoolu

Popularne linie latające do Liverpoolu

Tanie loty do Liverpoolu to świetna okazja dla wszystkich osób, które chcą wyruszyć w podróż śladami zespołu The Beatles. Muzeum The Beatles Story czy The Cavern Club, w którym grali, to zdecydowanie jedne z miejsc wartych odwiedzenia! Loty do Liverpoolu są realizowane regularnie przez tanich przewoźników, więc podróż nie będzie kosztowna. Bardzo często bilety lotnicze do Liverpoolu można nabyć w cenie nawet poniżej 100 zł za lot w jedną stronę. Warto skorzystać z promocji i odwiedzić angielskie miasto, które ma tak dużo do zaoferowania turystom! Piękne zabytki, stadiony zespołów Liverpool oraz Everton, liczne muzea, a także zielone tereny rekreacyjne i różnorodne atrakcje to gwarancja, że dobrze spędzimy czas. Lotnisko w Liverpoolu jest oddalone od centrum miasta o ok.13 km i dobrze z nim skomunikowane, dzięki czemu nawet weekendowy wypad zapewni nam mnóstwo czasu na zwiedzanie!

Tablica lotów: Liverpool

Szukasz noclegu? Sprawdź najlepsze hotele w Liverpoolu

Znajdź nocleg w Liverpoolu