Bilety lotnicze z Krakowa do Mediolanu

Bilety lotnicze z Krakowa do Mediolanu

Wyszukaj najtańsze bilety lotnicze z
Kraków, Polska zmień
Wyszukaj najtańsze bilety lotnicze do
Mediolan, Włochy zmień

Zniżki na hotele

Promocyjne bilety lotnicze z Krakowa do Mediolanu

Trasa:Wylot w dniu:Linia lotnicza:Cena za osobę: 
Kraków - Mediolan 24.02.2016 Tanie linie od 139 PLN Wybierz
Kraków - Mediolan 15.02.2016 Air Berlin od 677 PLN Wybierz
Kraków - Mediolan 11.02.2016 Brussels Airlines od 1 029 PLN Wybierz

Kraków

Jeśli poszukujesz biletów lotniczych z Krakowa do Mediolanu, zachęcamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Dzięki niej uzyskasz dostęp do najbogatszej w kraju oferty ponad 600 tanich oraz regularnych linii lotniczych oferujących wyloty z Krakowa do Mediolanu. Nasza baza połączeń jest stale aktualizowana o publikowane przez przewoźników promocje. Mamy dostęp do dedykowanych tylko dla naszej firmy, niepublikowanych nigdzie indziej taryf specjalnych. Umożliwimy Ci rezerwację dzień przed planowaną podróżą. Oprócz tego zapewnimy kompleksową obsługę Twojej rezerwacji na każdym jej etapie.

Lotniska w Krakowie

Kraków Balice

Kraków Airport położony jest 11 km na zachód od Krakowa, w pobliżu wojskowej bazy lotniczej Balice. Pod względem natężenia ruchu pasażerskiego i ilości operacji lotniczych, plasuje się na drugim miejscu w kraju, tuż po warszawskim Lotnisku Chopina. W 2015 roku z jego usług skorzystało ponad 4,2 mln pasażerów.

Historia lotniska w Krakowie
Od 1964 r. port lotniczy w Balicach funkcjonuje jako lotnisko cywilne. Lata 90. przyniosły intensywny rozwój, co zaowocowało otwarciem nowego terminalu krajowego T2 oraz części terminalu międzynarodowego T1 w 2007 r.

W 2013 roku rozpoczął się wielki proces inwestycyjny Kraków Airport 2015 obejmujący zarówno strefę publiczną lotniska, jak i strefę operacyjną. W ramach projektu Kraków Airport 2015 m.in. zostanie rozbudowany terminal pasażerski, powstanie nowy wewnętrzny układ komunikacyjny, przystanek kolejki oraz hotel. Przepustowość roczna nowego terminalu pozwoli na obsługę 8 mln pasażerów. Do zakończenia robót Terminal T2 będzie zamknięty. Przyloty i odloty realizowane są z jednego budynku terminala pasażerskiego, przez 24 h/7 dni w tygodniu.

Pasażerowie mogą dołączyć do programu Kraków Airport Loyalty - programu lojalnościowego, który dostępny jest dla wszystkich pasażerów portu lotniczego powyżej 18 roku życia. Członkostwo jest bezpłatne, a uczestnicy otrzymują dostęp do Katalogu Korzyści, który obejmuje m.in rabaty w sklepach, punktach gastronomicznych, salonach Business Lounge, specjalną ofertę parkingową oraz możliwość zbierania punktów za każdy wylot. Karta pozwala również na korzystanie z różnych akcji promocyjnych. Szczegóły programu dostępne są na stronie Kraków Airport.

W pobliżu lotniska znajdują się hotele i pensjonaty, m.in. Burowianka, oferujący bezpłatny transfer lotniskowy oraz Villa Zakamycze.