Menu

Tanie loty z Poznania do Rzymu

Pokaż filtry

Rzym

 • Informacje ogólne

  Język urzędowy: włoski
  Strefa czasowa: UTC+2 (lato), UTC+1 (zima)
  Waluta: Euro (EUR)

 • Zona a Traffico Limitato

  W Rzymie znajdują się strefy ZTL, w których ruch samochodowy jest ograniczony lub zabroniony. Mogą się po nich poruszać tylko określone pojazdy. Warto zwracać uwagę na te oznaczenia, bo wjazd nieuprawnionym samochodem może kosztować nas nawet kilkaset euro kary!

 • Widoki miasta

  Z Pomnika Wiktora Emanuela II możemy podziwiać piękną panoramę miasta. Świetny widok rozciąga się także z najwyższej w mieście, ale słabo znanej wśród turystów góry Monte Mario.

 • Ghost and Mystery Walking Tour

  Przez półtorej godziny, w romantycznej wieczornej scenerii, przemierzysz z przewodnikiem najbardziej znane punkty miasta oraz wąskie zaułki, by poznać straszliwe rzymskie historie i legendy. Miłego wieczora!

 • Jedzenie

  Aby w pełni doświadczyć wspaniałej włoskiej kuchni, polecamy skorzystać z oferty Eating Italy Food Tour! Ponadto należy spróbować lokalnych przysmaków: carciofi alla Giuda (karczochy po żydowsku), pysznego panini z Bread-In oraz ciastek z dzielnicy żydowskiej.

Co warto zobaczyć w Rzymie?

Wieczne Miasto i źródło La Dolce Vita – tak zwykło się mawiać o Rzymie. Stolia Włoch doczekała się niezliczonych publikacji poświęconych jej kulturze, architekturze, stylowi życia i kuchni, która wydaje się być specjalnie stworzona dla ludzi kochających wspaniałe doznania.

Skądkolwiek przybywasz, koniecznie musisz zobaczyć symbole miasta – starożytne Koloseum, zwieńczony imponującą kopułą Panteon – uznany w starożytności za jedyną idealną budowlę na świecie, gromadzącą tłumy turystów Fontannę di Trevi (polecamy zwłaszcza wspaniały wieczorny widok z bogatą iluminacją) i Watykan (aby uniknąć kolejek do kas, kup zawczasu bilet wstępu w sieci!). Co jeszcze warto odwiedzić?

1. Forum Romanum to ruiny centrum starożytnego Rzymu, znajdziemy tu multum ważnych budynków z tamtych czasów, w tym Kolumnę Trajana, Łuk Tytusa czy Cyrk Maximus.

2. Piazza Navona to jeden z najbardziej znanych placów w Rzymie. Pełen stylowych restauracji, wspaniałych lodziarni i pełnej przepychu zabudowy z okresu baroku.

3. Zatybrze – dzielnica rzymskiej bohemy, znana z wyjątkowego klimatu, który oczaruje w mig każdego turystę. Brukowane uliczki i dziesiątki niewielkich sklepów pełnych rękodzieła - to właśnie istota tej wspaniałej części miasta!

Popularne kierunki
Najczęściej wyszukiwane kierunki lotów na eSky.
Popularne połączenia lotnicze
Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny lotów.

✔️ Jak znaleźć tanie loty do z Poznania do Rzymu w eSky.pl?

Na stronie eSky.pl regularnie pojawiają się okazje i propozycje podróży w niskich cenach. Śledź nas i daj się zainspirować!

✔️ Czy rezerwując loty z Poznania do Rzymu, mogę zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

W eSky.pl rezerwując bilety lotnicze, można dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia od anulowania lotu. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i wygodna.

✔️ Czy rezerwując loty z Poznania do Rzymu mogę wykupić też nocleg na miejscu?

W eSky.pl dostępna jest wyszukiwarka noclegów, dzięki którym można jeszcze przed podróżą zadbać o możliwość odpoczynku na miejscu, do którego podróżujesz. Nocleg możesz rezerwować niezależnie od biletu lub w ramach pakietu Lot+Hotel.

✔️ Jakie linie obsługują loty z Poznania do Rzymu?

W eSky.pl dbamy o to, aby oferta na loty z Poznania do Rzymu obejmowała zarówno tanie linie linie lotnicze, jak i te wyspecjalizowane w wysokim standardzie.

Przydatne informacje o lotniskach

Poznań Rzym

Popularne linie latające na trasie Poznań - Rzym

Mówi się, że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. Stolica Włoch to jedno z najczęściej i najchętniej odwiedzanych miejsc turystycznych na świecie. Tanie loty Poznań Rzym zapewnią nam komfortową podróż do Wiecznego Miasta. Koloseum, Bazylika św. Piotra, Panteon, Piazza di Spagna – będąc w Rzymie koniecznie trzeba zobaczyć te i wiele innych zapierających dech w piersiach zabytków. W tym mieście nie sposób się nudzić. Korzystanie z licznych włoskich atrakcji niekoniecznie jest tanie, ale jeśli zarezerwujemy bilety lotnicze Poznań Rzym nieco wcześniej, to zaoszczędzimy kwotę, którą można wykorzystać np. na wstęp do muzeum. Kiedy lecieć do Rzymu? Włochy to gwarancja dobrej pogody, choć warto mieć na uwadze, że najwięcej turystów wybiera się tam latem, dlatego w sezonie wakacyjnym loty Poznań Rzym mogą być nie tylko nieco droższe, ale i trudniej dostępne.

Szukasz noclegu? Sprawdź najlepsze hotele w Rzymie

Znajdź nocleg w Rzymie