Menu

Gdańsk Mediolan - Tanie loty

Pokaż filtry

Mediolan

 • Informacje ogólne

  Język urzędowy: włoski
  Strefa czasowa: UTC+2 (lato), UTC+1 (zima)
  Waluta: Euro (EUR)

 • Stolica mody

  Settimana della moda, czyli mediolański Fashion Week jest jednym z najsłynniejszych wydarzeń modowych na świecie i ma miejsce dwa razy w roku (w lutym i wrześniu). Wydarzenie gromadzi pełno celebrytów i jest mocno reklamowane - warto zobaczyć je chociaż raz w życiu!

 • Mediolan czyli zakupy

  Jeśli wybierasz się na zakupy, to Mediolan jest idealnym miejscem! Miejscowi polecają odwiedziny w  Galerii Vittorio Emanuele II – to olśniewające XIX-wieczne centrum handlowe.

 • Budynek, którego nie przegapisz

  Położony niedaleko Stazione Centrale Bosco Verticale to apartamentowiec usłany roślinami i małymi drzewkami na każdym balkonie. Dzięki temu z większej odległości wygląda jak pionowy ogród! Poza tym sam w sobie posiada interesującą architekturę.

Co warto zobaczyć w Mediolanie?

Mediolan - miasto kontrastów, rzuca na kolana swoimi imponującymi budowlami. Jedną z nich jest zapierająca dech w piersiach Il Duomo, która jest również symbolem miasta, jako że jest to jedna z największych katedr we Włoszech oraz w Europie. Jej zwiedzanie może kosztować nieco więcej niż byśmy sobie wyobrażali i zależy od wybranego rodzaju wycieczki, więc jeśli szukasz tańszych opcji, zobacz koniecznie:

Acquario Civico

Zabytkowe akwarium zlokalizowane jest na Viale Gadio pod numerem 2, w Parco Sempione. Pomimo że nie znajduje się pośród największych na świecie, to jest jednym z najstarszych działających tego typu obiektów (trzeci pod tym względem w Europie!). Dobra informacja – wstep jest darmowy!

Galleria Vittorio Emanuele II

Zlokalizowane przy Piazza Del Duomo, w samym centrum miasta, zabytkowe centrum handlowe onieśmiela swoją architekturą! To prawdziwy klejnot Mediolanu, a spacer jego alejkami sam w sobie jest atrakcją.

Rotonda della Besana

Przy Via Enrico Bascana pod numerem 12, zaledwie 20 minut od Il Duomo, znajduje się jedno z najbardziej interesujących miejsc w mieście. To dawny cmentarz dla ubogich otoczony krużgankami o kształcie zbliżonym do owalu z barokowym kościołem w centralnym miejscu. Obiekt wybudowany w XVIII wieku dziś służy do organizowania wydarzeń kulturalnych.

Popularne kierunki
Najczęściej wyszukiwane kierunki lotów na eSky.
Popularne połączenia lotnicze
Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny lotów.

✔️ Jak znaleźć tanie loty do z Gdańska do Mediolanu w eSky.pl?

Na stronie eSky.pl regularnie pojawiają się okazje i propozycje podróży w niskich cenach. Śledź nas i daj się zainspirować!

✔️ Czy rezerwując loty z Gdańska do Mediolanu, mogę zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

W eSky.pl rezerwując bilety lotnicze, można dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia od anulowania lotu. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i wygodna.

✔️ Czy rezerwując loty z Gdańska do Mediolanu mogę wykupić też nocleg na miejscu?

W eSky.pl dostępna jest wyszukiwarka noclegów, dzięki którym można jeszcze przed podróżą zadbać o możliwość odpoczynku na miejscu, do którego podróżujesz. Nocleg możesz rezerwować niezależnie od biletu lub w ramach pakietu Lot+Hotel.

✔️ Jakie linie obsługują loty z Gdańska do Mediolanu?

W eSky.pl dbamy o to, aby oferta na loty z Gdańska do Mediolanu obejmowała zarówno tanie linie linie lotnicze, jak i te wyspecjalizowane w wysokim standardzie.

Przydatne informacje o lotniskach

Gdańsk Mediolan

Popularne linie latające na trasie Gdańsk - Mediolan

Szukasz noclegu? Sprawdź najlepsze hotele w Mediolanie

Znajdź nocleg w Mediolanie