Menu

Wybór sposobu płatności za hotel

Wybór sposobu płatności za hotel

Za hotel możesz zapłacić kartą kredytową lub przelewem online. Wyboru sposobu zapłaty dokonujesz na etapie uzupełniania danych o gościach.

Uwaga! Jeżeli chcesz otrzymać fakturę za pobyt, zaznacz pole wyboru "Chcę otrzymać fakturę" na ekranie rezerwacji, przed kliknięciem na przycisk "Rezerwuję i płacę". Po wybraniu tej opcji można podać dane do faktury w specjalnym formularzu.

Przelew - dane płatnika

Jeśli wybrałeś opcję bezpiecznego przelewu online, po naciśnięciu przycisku "Rezerwuję i płacę", zostaniesz przekierowany do systemu szybkich płatności Tpay.com.

Na stronie płatności należy wybrać bank, w którym posiadasz konto, a następnie skorzystać z przycisku "Następny krok", przekierującego do ekranu logowania Twojego banku, gdzie należy dokończyć proces dokonywania szybkiej płatności za rezerwację hotelową.

Karta kredytowa – dane karty i płatnika

W przypadku wyboru płatności kartą kredytową na ekranie „Dane gości” należy, oprócz danych kontaktowych płatnika (tak jak w płatności przelewem), podać również odpowiednie dane karty kredytowej: typ karty, numer karty, datę ważności, kod CVV oraz imię i nazwisko właściciela karty – podane informacje muszą być takie same jak te wpisane na kartę kredytową.

W każdym przypadku należy zapoznać się z warunkami rezerwacji i regulaminem eSky, a następnie zakończyć proces płatności, korzystając z przycisku „Rezerwuję i płacę”.

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec eSky.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!