Menu

Sieci Wi-Fi na lotniskach [MAPA]

Sieci Wi-Fi na lotniskach [MAPA]

Czekacie na lotnisku na samolot i chcecie sprawdzić maila albo poczytać o wydarzeniach na świecie? Jeśli jesteście w Polsce - nie ma większych przeszkód. Nawet bez dostępu do lotniskowej sieci Wi-Fi w łatwy i, przede wszystkim, tani sposób połączycie się z Internetem dzięki sieci komórkowej. Problemem jest oczekiwanie na zagranicznych lotniskach. Ceny połączenia internetowego mogą być znacznie wyższe zagranicą. Od połowy czerwca 2017 roku opłaty roamingowe zostaną zniesione na terenie Unii Europejskiej, ale nadal będą obowiązywały w innych krajach świata. W dodatku dostępne na lotniskach sieci Wi-Fi nie zawsze mają intuicyjne nazwy. Bardzo często będziemy potrzebować hasła, aby móc się z nimi połączyć.

Z pomocą przyjdzie Wam poniższa mapa - aktualizowana, rozbudowywana i uzupełniania na bieżąco przez internautów. Wystarczy tylko znaleźć odpowiednie lotnisko na mapie i kliknąć, a uzyskacie informacje na temat nazw sieci i haseł. Pamiętajcie - nazwy i hasła często się zmieniają! Dlatego najlepiej tuż przed podróżą zajrzeć na tę stronę i spisać interesujące was dane, by później - już w jej trakcie - cieszyć się z dostępu do lotniskowych sieci.

Mapa sieci Wi-Fi i haseł na lotniskach

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec eSky.pl.

Zainteresował Cię artykuł, ale potrzebujesz więcej informacji?
Dziękujemy za pomoc

Twoja opinia pomoże name tworzyć lepsze i bardziej dopasowane artykuły.

Chwilowo nie mogliśmy przesłać Twoich sugestii

Wyślij ponownie lub spróbuj później.