Menu

Jak zarezerwować parking przy lotnisku?

Jak zarezerwować parking przy lotnisku?

Gdy podróżujesz samolotem, najwygodniej podjechać własnym samochodem na parking przy lotnisku i zostawić pojazd pod opieką na czas podróży. Sprawdź, jak zarezerwować parking przy lotnisku.

W jaki sposób zarezerwować parking przy lotnisku?

Na stronie parkingi.esky.pl wybierz lotnisko, z którego odlatujesz oraz daty podróży. Wyszukiwarka znajdzie dla Ciebie najwygodniejsze parkingi przy lotnisku.

Już na liście wyników zobaczysz najważniejsze informacje, jak szerokość miejsc parkingowych czy możliwość wystawienia faktury. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub poznać opinie innych klientów, kliknij „czytaj więcej”. Gdy znajdziesz parking przy lotnisku, który najbardziej Ci odpowiada, kliknij „rezerwuj”.

Na kolejnej stronie wpisz swoje imię, nazwisko, adres mailowy, numer telefonu oraz numer rejestracyjny samochodu, dla którego rezerwujesz miejsce parkingowe. Aby mieć pewność, że na lotnisko dotrzesz na czas, podaj planowaną godzinę przyjazdu na parking oraz wyjazdu po zakończeniu podróży.

Wpisz liczbę osób, które będą transportowane z parkingu na lotnisko. Jeśli podróżujesz z dziećmi, możesz wpisać tu ich wiek, by na miejscu czekały na nie odpowiednie foteliki samochodowe. I to już prawie wszystko. Wybierz sposób płatności i wydrukuj bilet parkingowy, który dostaniesz mailem.

Jak dostanę się z parkingu na lotnisko?

Parkingi przy lotniskach, na których miejsce możesz zarezerwować przez eSky, oferują klientom pełną wygodę. Nie musisz szukać taksówki, która zawiezie Cię pod właściwy terminal. W cenę wynajmu miejsca postojowego wliczony jest transport wszystkich pasażerów wraz z bagażami z parkingu na lotnisko oraz w drugą stronę, gdy wrócisz z podróży.

Dlaczego warto zarezerwować parking przy lotnisku?

Droga na lotnisko pociągiem czy autobusem potrafi być uciążliwa. Proszenie znajomych, by nas zawieźli i odebrali nie zawsze wchodzi w grę. Najlepszym wyjściem okazuje się w takiej sytuacji parking przy lotnisku, na którym zostawisz samochód pod dobrą opieką. Wygodę tego rozwiązania docenisz szczególnie, jeśli podróżujesz z dziećmi.

Ciekawą opcją jest także darmowa doba postoju, jeśli Twój lot zostanie opóźniony. Rezerwując parking przy lotnisku nic nie ryzykujesz – możesz bezpłatnie anulować rezerwację nawet na dzień przed planowanym wylotem.


To może Cię zainteresować:

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec eSky.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!