Menu

Auto na wczasach. Jak tanio wypożyczyć samochód?

Auto na wczasach. Jak tanio wypożyczyć samochód?

Lot na wymarzone wczasy, pobyt w hotelu i zwiedzanie okolicy. Jak zorganizować swoje wakacje, by nie tracić czasu i pieniędzy, a równocześnie mieć możliwość swobodnego poruszania się po okolicy? Doradzamy wynajem samochodu! Wbrew pozorom wypożyczenie auta wcale nie musi być dużym wydatkiem. Wystarczy, że zrobimy to z głową.

Co zrobić, żeby tanio wynająć samochód?

Wynajem samochodu nie musi być drogi. Auto można wypożyczyć w dobrej cenie, jeśli zastosujemy kilka tricków oraz zawczasu dokładnie zaplanujemy swoją podróż!

Zabierz ze sobą fotelik dla dziecka

Wózek oraz fotelik dla dziecka zazwyczaj można zabrać ze sobą do samolotu bez dodatkowych opłat. Po przylocie fotelik może zostać użyty w samochodzie. Dlaczego nie wykorzystać tej okazji, żeby zaoszczędzić na wynajmie fotelika dla dziecka?

Wynajmuj taniej – bez dodatkowego wyposażenia

Innym sposobem na tanie wypożyczenie samochodu jest rezygnacja z dodatkowych elementów wyposażenia, np. nawigacji GPS, za którą nieraz należy dodatkowo dopłacić. Po prostu, przed wynajęciem auta należy zastanowić się, czy naprawdę potrzebujemy dodatkowo płatnego wyposażenia i wybrać opcję najkorzystniejszą dla siebie.

Bezpłatne anulowanie rezerwacji

Co robić, jeśli rozmyślimy się i ostatecznie zmienimy plany wakacyjne? Przebukujemy bilety lotnicze, stwierdzimy, że jednak wolimy przez cały wyjazd wylegiwać się na plaży koło hotelu albo po prostu uznamy, że jednak samochód nie jest nam potrzebny w trakcie wyjazdu? Rezerwując samochód w serwisie samochody.esky.pl, możemy bezpłatnie anulować rezerwację do 48 godzin przed planowanym odbiorem auta.

Odbierz na lotnisku przylotu, zwróć na lotnisku wylotu

Sieciowe wypożyczalnie samochodów dopuszczają zwrot samochodu w miejscu innym niż miejsce wypożyczenia. To dobra informacja zwłaszcza dla łowców okazji, którzy często znajdują bardzo atrakcyjne cenowo oferty podróży z lotami powrotnymi z innego lotniska niż lotnisko przylotu. Samochód staje się wtedy nie tylko sposobem na łatwiejsze przemieszczanie się podczas wypoczynku, ale też środkiem transportu, dzięki któremu można wyruszyć w podróż powrotną. Wówczas koszt wypożyczenia samochodu może być zrekompensowany przez niską cenę biletów lotniczych!

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec eSky.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!