Menu

Jak zarezerwować samochód?

Jak zarezerwować samochód?

Rezerwacja samochodu na stronie samochody.esky.pl jest bardzo wygodna i intuicyjna.

Określ miejsce i czas

Na stronie samochody.esky.pl wybierz kraj, miasto i miejsce, z którego chcesz odebrać pojazd (często wypożyczalnie znajdują się również na terenie lotniska). Jeśli chcesz odebrać samochód w innym miejscu, odznacz odpowiednie pole i wybierz drugie miejsce. Następnie wybierz daty i godziny odbioru pojazdu i kliknij „Szukaj”.

Wybierz samochód do wynajęcia

Na następnej stronie prezentowane są samochody, spośród których możesz wybrać preferowany model. Z lewej strony dostępne są filtry, dzięki którym lepiej sprecyzujesz swoje oczekiwania – nazwa, ocena, lokalizacja wypożyczalni, opcje dotyczące paliwa, dane dotyczące samochodu, jak rodzaj paliwa, skrzyni biegów, napędu, liczby drzwi itp. Gdy znajdziesz odpowiedni samochód na wynajem, kliknij „Rezerwuj teraz”.

Uzupełnij dodatkowe wyposażenie

W tym miejscu znajdziesz wszystkie informacje na temat usług, jakie wliczone są w cenę wynajmu pojazdu. Na dole strony możesz dodać inne elementy, np. fotelik dla dziecka czy nawigację GPS. Gdy wybierzesz wszystkie niezbędne usługi, kliknij „Przejdź do rezerwacji”.

Ceny widniejące na na stronie to sugerowane ceny za dostępne usługi. Za dodatkowe wyposażenie zapłacisz dopiero osobiście w wypożyczalni, po obejrzeniu sprzetu. Nie możemy zagwarantować, że wybrane przez Ciebie wyposażenie będzie dostępne. W celu potwierdzenia dostępności skontaktuj się z infolinią.

Podaj swoje dane

W następnym kroku wypełnij wymagane pola swoimi danymi. Po kliknięciu „Rezerwuj teraz” pojawi się okno pozwalające na podanie numeru Twojego lotu. Podanie numeru lotu nie jest obowiązkowe, ale wskazane. Dzięki tej opcji do wypożyczalni może dotrzeć informacja o ewentualnym opóźnieniu Twojego przybycia.

Wynajmij wybrany samochód

Następnie wybierz kartę kredytową, którą chcesz zapłacić i uzupełnij pola niezbędnymi danymi.

Moja rezerwacja

Po zakończeniu rezerwacji otrzymasz maila z potwierdzeniem. Aby zmienić rezerwację, sprawdzić jej status lub wydrukować kupon, wejdź w zakładkę Moja rezerwacja w prawym górnym rogu strony. Więcej o zakładce Moja rezerwacja.

 

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec eSky.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!