Menu

Sydney loty - Tanie loty do Sydney

Sydney

Najszybsze loty do Sydney

Warszawę i Sydney w linii prostej dzieli ponad 15,5 tys. km. Do tego nie ma lotów bezpośrednich do Sydney z Polski. Pasażerowie muszą przesiadać się przynajmniej jeden raz, a przy najbardziej optymalnej konfiguracji najszybsze loty do Sydney trwa 23 godziny. Na większość połączeń trzeba jednak przeznaczyć ok. 30 godzin.

Zależnie od wybranej linii lotniczej na trasie jest jedna lub dwie przesiadki. Niektóre mogą trwać po kilka godzin. Warto więc uważnie przejrzeć ofertę lotów do Sydney i dopłacić trochę, ale wybrać najszybszy lot do Sydney. Tu z pomocą przychodzą wyszukiwarki lotów, które pozwalają ograniczyć wyniki do wybranych parametrów.

W wyszukiwarce eSky możesz określić, z ilu przesiadek mają składać się loty do Sydney. Jeśli nie to jest dla ciebie najważniejsze, możesz określić, w jakich godzinach chcesz, by nastąpił wylot z Polski lub lądowanie w Sydney. To szczególnie istotne, gdy wynajmujesz hotel i nie chcesz po kilkudziesięciu godzinach lotu czekać na odpowiednią godzinę, by móc się zameldować.

Linie lotnicze latające do Sydney

Ponieważ nie ma linii lotniczych, które pokonują trasę pomiędzy Polską a Australią za jednym lotem, trzeba wybrać którąś z europejskich, australijskich, arabskich lub azjatyckich linii lotniczych. Do wyboru jest ich aż osiem. Ponadto dochodzą trasy obsługiwane w porozumieniu przez różne linie lotnicze.

Najszybsze loty do Sydney z jedną przesiadką, w Dubaju, oferują linie lotnicze Qantas oraz Emirates. W tym wypadku lot na trasie Warszawa - Sydney trwa 23 godziny i 5 minut. Czas na przesiadkę w Dubaju to 3 godziny i 30 minut. Wystarczająco, by rozprostować nogi, ale nie na tyle długo, by zbytnio się zmęczyć.

Linie lotnicze Qantas mają w ofercie lotów do Sydney również połączenie przez Dubaj i Singapur lub Brisbane. Emirates z kolei latają również z Dubaju przez Perth. China Southern z kolei oferuje trasę Warszawa - Amsterdam - Kanton - Sydney, a Air China Warszawa - Pekin - Szanghaj - Sydney. Air France z kolei lata przez Paryż i Abu Zabi, a KLM przez Amsterdam i Abu Zabi. Na rynku są jeszcze Singapore Airlines z przesiadkami w Monachium i Singapurze oraz Alitalia latające przez Rzym i Abu Zabi.

Gdzie szukać lotów do Sydney?

Ponieważ aż osiem linii lotniczych oferuje całkiem sensowne połączenia z Sydney, mnóstwo czasu zabrałoby samodzielne sprawdzenie oferty każdego przewoźnika po kolei, aby znaleźć najciekawszą ofertę. Linie lotnicze oferują połączenia w różnych dniach i w różnych konfiguracjach, dlatego potrzebujesz sprawnego narzędzia, które pomoże ci szybko i sprawnie porównać ofertę linii lotniczych.

Tanie loty do Sydney dostępne są przez cały rok, ale trzeba wiedzieć, gdzie szukać. Jest na to kilka sposobów. Jeżeli nie ustaliłeś jeszcze w pracy, kiedy wybierasz się na urlop, jesteś w bardzo komfortowej sytuacji. Wystarczy, że zajrzysz do zakładki Okazje na eSky i sprawdzisz, kiedy bilety do Sydney są najtańsze. Dzięki temu zarezerwujesz podróż w najtańszej możliwej opcji.

Co ciekawe, nie musisz wylatywać z warszawskiego lotniska, jeśli masz do niego daleko. Po prostu wybierz wszystkie lotniska w Polsce, dodaj Berlin czy Pragę, jeśli masz blisko i sprawdź, skąd loty do Sydney są najtańsze. Nawet nie wiesz, kiedy linie lotnicze organizują promocje na bilety, a właśnie tutaj je znajdziesz, jeśli są aktualnie prowadzone.

Sposoby na tanie loty do Australii

Mając informację, masz władzę. Wbrew pozorom, powiedzenie to odnosi się również do zakupu biletów lotniczych. Oczywiście w tym przypadku nie chodzi o władzę, ale o oszczędność pieniędzy. Bowiem loty do Sydney mogą być naprawdę tanie, jeżeli odpowiednio dobrze szukasz. A by dobrze szukać, potrzebne ci będą sprawdzone narzędzia, przygotowane specjalnie dla zapalonych podróżników.

Wystarczy, że zajrzysz do wyszukiwarki lotów eSky, a będziesz zaskoczony, dlaczego tak długo zwlekałeś. Z pomocą sprawdzonej wyszukiwarki w jednej chwili zaoszczędzisz kilka godzin samodzielnego szukania tanich lotów do Australii. Tu, gdy wybierzesz interesującą cię trasę, w jednej chwili zobaczysz wszystkie dostępne oferty linii lotniczych.

A co ciekawe, taka wyszukiwarka tanich lotów działa w czasie rzeczywistym, to znaczy, że nie korzysta ze swojej bazy aktualizowanej co jakiś czas, ale za każdym razem, gdy wybierzesz trasę, przeszukuje na nowo bazy danych linii lotniczych oferujących loty do Sydney i sprawdza, który z przewoźników ma ofertę na dany dzień, w jakiej cenie i na jakich warunkach.

Ceny biletów lotniczych do Sydney

Nie jest szuka kupić bilet do Sydney, ale zrobić to możliwie najtaniej. Często bilety do Australii kosztują 5-6 tys. Zł. To bardzo dużo. Przygotowując się na podróż do Sydney trzeba liczyć się z wydatkiem rzędu 3-4 tys. Zł za bilet, jeśli trochę poszukamy. To jednak nadal spore pieniądze za lot do Sydney, szczególnie biorąc pod uwagę, że sam pobyt w Australii również nie należy do najtańszych.

Co więc zrobić, aby sporo zaoszczędzić na bilecie do Sydney? Przy odrobinie szczęścia można kupić bilet za równowartość 1500-2000 zł. Trzeba jednak być elastycznym, szczególnie w kwestii wyboru terminu podróży. Jeśli postanowiliśmy, ze chcemy wylatywać do Autsralii konkretnego dnia, może się okazać, że sporo zapłacimy za bilet. A wystarczy sprawdzić oferty linii lotniczych dzień lub dwa wcześniej czy później. Może okazać się, że wtedy ceny są znacznie niższe.

Planując podróż, warto również skupić się na szukaniu biletów w mniej popularnych okresach. W okolicy Bożego Narodzenia bilety lotnicze mogą być bardzo drogie, ponieważ wiele osób ma rodzinę w Australii i chcę ją odwiedzić na święta. Dlatego, jeśli nie chcesz odwiedzić nikogo blisko, ale tanio podróżować do Sydney, wybierz inny termin.

Dlaczego nie ma lotów bezpośrednich do Sydney?

Wiele linii lotniczych oferuje loty do Australii, ale żadna z nich nie ma w swojej ofercie lotów bezpośrednich do Australii z Polski. Oczywiście, taka podróż byłaby o wiele wygodniejsza dla pasażerów - brak konieczności przesiadania się to zawsze sporo czasu zaoszczędzonego, a dla wielu osób również stresu.

Jednak liczba pasażerów z Polski nie jest tak duża, by wprowadzać regularne loty bezpośrednie z Polski do Sydney. Zamiast tego linie lotnicze zabierają pasażerów z różnych lotnisk do swoich hubów przesiadkowych. To największe lotniska, gdzie pasażerowie z wielu kierunków przesiadają się z mniejszych samolotów do jednego dużego, który zabierze ich do Sydney.

Na takich lotniskach spędzić trzeba trochę czasu, czekając na swoje połączenie do Sydney. Wynika to z tego, że samoloty z pasażerami nadlatują z różnych stron świata i musi zebrać się większa liczba podróżnych, by opłacało się uruchamiać samolot do Sydney.

Popularne kierunki
Najczęściej wyszukiwane kierunki lotów na eSky.
Popularne połączenia lotnicze
Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny lotów.

✔️ Jak znaleźć tanie loty do do Sydney w eSky.pl?

Na stronie eSky.pl regularnie pojawiają się okazje i propozycje podróży w niskich cenach. Śledź nas i daj się zainspirować!

✔️ Czy rezerwując loty do Sydney, mogę zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

W eSky.pl rezerwując bilety lotnicze, można dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia od anulowania lotu. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i wygodna.

✔️ Czy rezerwując loty do Sydney mogę wykupić też nocleg na miejscu?

W eSky.pl dostępna jest wyszukiwarka noclegów, dzięki którym można jeszcze przed podróżą zadbać o możliwość odpoczynku na miejscu, do którego podróżujesz. Nocleg możesz rezerwować niezależnie od biletu lub w ramach pakietu Lot+Hotel.

✔️ Jakie linie obsługują loty do Sydney?

W eSky.pl dbamy o to, aby oferta na loty do Sydney obejmowała zarówno tanie linie linie lotnicze, jak i te wyspecjalizowane w wysokim standardzie.

Przydatne informacje o lotniskach w Sydney

Popularne linie latające do Sydney

Sydney to stolica Australii. Bilety lotnicze do Sydney są w naszym zasięgu bardziej, niż nam się wydaje. Choć podróż trwa długo, bo tak naprawdę jest wyprawą na drugi koniec świata, na pewno warto się na nią zdecydować. Australia to niezwykle ciekawy kontynent, będący jednocześnie osobnym państwem. Jest na tyle osobliwy, że w jednym miejscu ogrania go pustynia, a kilka kroków dalej sawanna. Loty do Sydney zaprowadzą nas na południe kontynentu. Tutaj w niedalekim sąsiedztwie znajdziemy też Tasmanię wyjątkową w skali światowej wyspę, na której żyje wiele endemicznych gatunków, jak chociażby słynny diabeł tasmański. Nie można też zapomnieć o nieśmiertelnych kangurach. Wizyta w Australii bez możliwości zobaczenia chociażby jednego z nich byłaby niepełna. Co trzeba zrobić, by móc polecieć do Australii? Najlepiej wyszukać tanie loty do Sydney i sprawdzić, kiedy odbywa się najbliższy lot.

Szukasz noclegu? Sprawdź najlepsze hotele w Sydney

Znajdź nocleg w Sydney