Jak kupić bilet lotniczy?

Jak kupić bilet lotniczy?

Bilet lotniczy można zakupić na stronie esky.pl/bilety-lotnicze. W tym celu należy skorzystać z wyszukiwarki lotów, a następnie przejść przez wszystkie etapy procesu rezerwacji w naszym serwisie. Tu przeczytasz więcej na temat: rezerwacji lotu

Potrzebujesz pomocy?

Bilet lotniczy można także kupić dzwoniąc do naszego Telefonicznego Centrum Obsługi pod numer 801 420 303 lub +48 32 728 3000. Sfinalizowanie zakupu biletu następuje natychmiast po akceptacji płatności kartą kredytową lub po zaksięgowaniu środków na naszym koncie (w przypadku płatności przelewem).

Potwierdzeniem zakupienia biletu lotniczego jest elektroniczny bilet lotniczy zawierający numer rezerwacji wysyłany na adres mailowy w formie dokumentu PDF.    


To może Cię zainteresować:

Zobacz również:

Na czym polega odprawa online i na lotnisku? Jedzenie w bagażu podręcznym w samolocie Jak spakować bagaż podręczny do samolotu? 

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec eSky.pl S.A.

Zainteresował Cię artykuł, ale potrzebujesz więcej informacji?
Anuluj
Dziękujemy za pomoc

Twoja opinia pomoże name tworzyć lepsze i bardziej dopasowane artykuły.

Chwilowo nie mogliśmy przesłać Twoich sugestii

Wyślij ponownie lub spróbuj później.