Menu

Wyszukaj loty do Lublina

Pokaż filtry

Lublin

 • Informacje ogólne

  Język urzędowy: polski
  Strefa czasowa: UTC+2 (lato), UTC+1 (zima)
  Waluta: Złoty (PLN)

 • Nietypowy karnawał

  W sezonie letnim w Lublinie odbywa się Carnaval Sztukmistrzów, czyli festiwal sztuki nowego cyrku i teatru, podczas którego na ulicach zobaczyć można barwny tłum żonglerów, szczudlarzy, aktorów, klownów i artystów ulicznych.

 • Pod ziemią

  Pod płytą lubelskiej starówki znajdują się tajemnicze korytarze i dawne piwnice. Lubelską Trasę Podziemną turyści indywidualni mogą zwiedzać latem przez cały tydzień, a poza sezonem tylko w weekendy.

 • Twój cebularz

  Jeżeli masz smykałkę do pieczenia i lubisz podróże kulinarne, wybierz się do Regionalnego Muzeum Cebularza, gdzie pod okiem fachowców własnoręcznie przygotujesz lubelski placek z cebulą.

Tanie loty do Lublina

Choć lotnisko w Lublinie jest niewielkim portem, nie brakuje tu połączeń niskokosztowymi liniami. Tanie loty do Lublina Wizz Air oferuje z kilku europejskich miast. Jeśli jesteś w Holandii, tanie loty znajdziesz na trasie Eindhoven - Lublin. Z kolei ze Skandynawii Wizz Air obsługuje dwie trasy - Oslo - Lublin oraz Sztokholm - Lublin.

Tanie linie lotnicze Wizz Air do Lublina latają również z Wielkiej Brytanii. W regularnej ofercie przewoźnika są tanie loty Londyn-Luton - Lublin. Jeśli mieszkasz w Londynie, ale to lotnisko nie jest najbliższej ciebie, nic straconego. Tanie linie lotnicze Ryanair oferują połączenia Londyn-Stansted - Lublin.

Ponadto na liście tanich linii lotniczych, które obsługują lotnisko w Polsce, znalazły się również linie lotnicze easyJet, które sezonowo latają na odcinku Mediolan - Lublin. A jeśli szukasz połączenia z Bułgarii, w sezonie letnim na trasie Burgas - Lublin latają linie lotnicze Small Planet Airlines.

Bezpośrednie loty krajowe do Lublina

Lotnisko w Lublinie jest stosunkowo nowym portem lotniczym, dla ruchu cywilnego otwarto je dopiero w 2012 roku. Nie jest to wybitnie uczęszczany kierunek, dlatego siatka połączeń krajowych do Lublina jest dość okrojona.

Kilka razy w tygodniu na trasie Warszawa-Okęcie - Lublin kursują lokalne samoloty turbośmigłowe, które przewożą pasażerów pomiędzy tymi dwoma miastami. Loty bezpośrednie do Lublina odbywają się raz dziennie, podobnie w drugą stronę. Trasę obsługują polskie linie lotnicze LOT.

Koszt bezpośrednich lotów krajowych do Lublina jest na jednym poziomie. Z reguły bilety kosztują 100-150 zł, ale przy odrobinie szczęścia można upolować tańszy bilet do Lublina. Trzeba się natomiast liczyć z tym, że w popularniejszych terminach, gdy pasażerów będzie więcej, bilety mogą podrożeć.  

Co wpływa na cenę biletów lotniczych?

Gdy wreszcie uda się i znajdziesz tanie loty do Lublina, przemyśl, z czego jeszcze możesz zrezygnować, by zmniejszyć koszty podróży. Tanie linie lotnicze oferują tylko bagaż podręczny w cenie biletu. Może nie potrzebujesz aż tylu ubrań, a niezbędne kosmetyki kupisz na miejscu? Tak trochę zaoszczędzisz i zyskasz tani lot do Lublina.

Zwróć także uwagę data lotów. Od razu nastaw się, że nie kupisz tanich lotów do Lublina w okolicy Bożego Narodzenia czy innych popularnych świąt. Gdy daty twojej podróży nie są elastyczne i musisz wybrać połączenie lotnicze do Lublina w tym czasie, kup bilet jak najwcześniej. Z każdym dnie ubywać będzie tanich biletów.

Dodatkowe usługi na pokładzie oraz daty podróży to najważniejsze elementy, jakie wpływają na cenę biletów lotniczych do Lublina, a na które możesz mieć wpływ. Ponadto cenę lotu zmienić może duża popularność połączenia w wybranym okresie lub promocja oferowana przez linię lotniczą.

Jak obniżyć ceny lotów do Lublina?

Jeśli szukasz naprawdę tanich lotów do Lublina, odwiedź eSky, gdzie w zakładce Okazje oferowane są jedyne w swoim rodzaju oferty. Znajdziesz tu tanie loty do Lublina, a także wielu wspaniałych miast na siedmiu kontynentach. Bywa, że w atrakcyjnej cenie jest kilka miejscówek, dlatego nie warto odkładać decyzji na później.

Jeśli interesują cię tanie loty do Lublina na kilka dni, by odwiedzić bliskich, zastanów się, czy na pewno musisz lecieć w weekend. Zazwyczaj linie lotnicze oferują tanie loty do Lublina w środku tygodnia, gdy popularność tras do Polski jest niższa. Jeśli jesteś gotowy zmienić termin lotu, łatwiej będzie ci wpasować się do oferty tanich linii lotniczych i wybrać najtańsze bilety do Lublina.

Jeśli interesują cię tanie loty do Lublina w konkretnym terminie, np. na święta Bożego Narodzenia, sytuacja jest nieco gorsza, choć i w tym przypadku można znaleźć tanie loty do Lublina. Pamiętaj jednak, by możliwie jak najwcześniej kupić bilety lotnicze, ponieważ ceny rosną z każdym dniem.

Tanie linie lotnicze latające do Lublina

Zdarza się, że podróżowanie tanimi liniami lotniczymi może wcale nie być takie tanie. Koszt dodania bagażu nadawanego do luku może być wyższy niż cena biletu do Lublina, a to przecież mija się z celem. Aby obniżyć ceny lotów do Lublina, zacznij więc od zweryfikowania tego, co masz w bagażu.

Na pokład samolotu nie możesz wnieść płynów w pojemnikach większych niż 100 ml, ale pomyśl, czy przelanie ulubionego szamponu do 2-3 butelek nie załatwi problemu i pozwoli ci kupić tani bilet do Lublina, bez dokupywania bagażu? Możesz również zrezygnować z innych dodatkowych usług, jak pierwszeństwo wejścia na pokład.

Jeśli to nie termin gra główną rolę, a najważniejsza jest dla ciebie cena biletu do Lublina, poluj na okazje. Co jakiś czas zarówno Ryanair, jak i Wizz Air, organizują akcje promocyjne, podczas których wykupisz naprawdę tanie loty do Lublina.

Jak korzystać z wyszukiwarek lotów?

Sprawdź, jak łatwo można kupić tanie loty do Lublina, używając wyszukiwarek lotów, które w jednym miejscu generują ofertę linii lotniczych do Lublina i wszystkich miast na świecie. Jest to znacznie wygodniejsza opcją niż weryfikowanie oferty każdej linii lotniczej z osoba. Pamiętaj, że tanie loty do Lublina wyprzedają się na pniu.

Jeśli chcesz znaleźć naprawde tanie loty, użyj wyszukiwarki połączeń lotniczych eSky. Wybierz interesującą cię trasę oraz daty podróży. Po kliknięciu zobaczysz listę możliwych lotów uszeregowanych według cen. W ten sposób łatwo znajdziesz tanie loty do popularnych miast wszystkimi dostępnymi liniami lotniczymi i porównasz np. ceny lotów do Lublina z innych miast.

Dzięki temu, że w jednym miejscu zgromadzone są wszystkie informacje o możliwych połączeniach lotniczych, oszczędzasz sporo czasu i pieniędzy. Za jednym kliknięciem możesz porównać nie tylko ofertę linii lotniczych do Lublina danego dnia, ale również w dowolnych innych dniach. Może okazać się, że dzień wcześniej czy później bilety będą znacznie tańsze, niż zakładałeś.

Jak znaleźć tanie loty?

Dość łatwo można znaleźć bezpośrednie loty Lublina za 100-130 złotych, jeśli nie zależy nam na korzystaniu z dodatkowych usług, a daty podróży są elastyczne. Zazwyczaj jednak ceny lotów do Lublina to 250-350 zł.

Potrzebujesz nieco cierpliwości i funkcjonalnej wyszukiwarki lotów, by znaleźć tanie loty. Ceny biletów lotniczych do Lublina to nawet 80-100 zł, jeśli będziemy mieć szczęście. Niektóre linie lotnicze prowadzą różne promocje, podczas których obniżają ceny lotów do Lublina i innych miast w Europie czy na świecie. Nie przegap takiej okazji.

Z Europejskich miast do Lublina loty znajdziesz na niemal każdy dzień tygodnia. Przeanalizuj dokładnie, w które dni możesz odbyć podróż, ponieważ data często jest najważniejszą zmienną dla cen lotów.

Przydatne informacje o lotniskach w Lublinie

Popularne linie latające do Lublina

Lublin być może nie należy do najważniejszych miast w Polsce. Jednakże z tanich lotów do Lublina mogą skorzystać osoby nie tylko podróżujące dla przyjemności, ale także ci, którzy mają specyficzną pracę, polegającą na rozlicznych delegacjach. Lublin jako miasto można odkrywać na różne sposoby. Warto pamiętać, że w kraju istnieje wiele różnych, nieco odmiennych kultur i stylów architektury. Lokalizacja ta kryje w sobie dużo ciekawych rzeczy, dlatego dostępne dla wszystkich. Loty do Lublina warto wykorzystać i rzucić się w wir przygody, wraz ze znajomymi lub w duecie. Korzystanie z linii lotniczych opłaca się teraz o wiele bardziej niż kiedyś, bo jest wygodnym sposobem na długie i krótkie podróże. Bilety lotnicze do Lublina to nowoczesny sposób na dobre wakacje i dobry weekend. Już teraz sprawdź najbliższe loty do Lublina!

Tablica lotów: Lublin

Szukasz noclegu? Sprawdź najlepsze hotele w Lublinie

Znajdź nocleg w Lublinie