Menu

Tanie loty z Berlina do Londynu

Pokaż filtry

Londyn

 • Informacje ogólne

  Język urzędowy: angielski
  Strefa czasowa: UTC+1 (lato), UTC+0 (zima)
  Waluta: Funt szterling (GBP)

 • Bezpłatne atrakcje

  Londyn obfituje w jedne z najlepszych na świecie muzeów i galerii. Warto zwiedzić British Museum, Galerię Tate, Muzeum Historii Naturalnej lub Muzeum Nauki, w których podziwianie stałych wystaw jest bezpłatne.

 • Teatr

  Mówi się, że Londyn to miasto teatru. Przyciąga najznakomitsze talenty, najciekawsze przedstawienia i najlepsze teatry. Zobaczysz tu klasyczne sztuki, nieschodzące z afisza musicale lub zupełnie nowe produkcje z West Endu - wybór należy do Ciebie!

 • Koncerty

  Londyn znany jest ze swojej przebogatej sceny muzycznej i licznych koncertów światowych gwiazd, które odbywają się w miejskich parkach lub na stadionach. Co chwila miasto rozbrzmiewa dźwiękami największych osobistości świata muzyki!

Loty Berlin-Londyn

Wybierając się w podróże turystyczne po świecie, warto odwiedzić kraje Starego Kontynentu. Jest to skarbnica wiedzy, kultury i różnorodności mimo faktu, że wiele skrajnie odmiennych miejsc ze sobą sąsiadują. Są także miejsca, które powinno się zobaczyć ze względu na ich historię, architekturę oraz tradycje. Dzięki temu można poszerzyć nie tylko swoją wiedzę o tych krajach, ale również poszerzyć swoje horyzonty odnośnie do miejsc, które się odwiedzi. Dlatego warto rozważyć podróż na trasie Berlin-Londyn.

Dwa najludniejsze miasta w Unii Europejskiej

Berlin jest największym miastem w Niemczech. Położony jest nad rzekami Sprewą i Hawelą w umiarkowanej strefie klimatycznej. Jest drugi, po Londynie, pod względem ilości mieszkańców, a także jednym z najistotniejszych miejsc w historii nowożytnej świata.

Londyn natomiast jest największym miastem w Wielkiej Brytanii. Leży nad Tamizą w klimacie umiarkowanym. Ponadto jest to największe miasto w całej Unii Europejskiej. Te dwa miejsca mają ze sobą wiele wspólnego, dlatego warto zakupić bilety lotnicze z Berlina do Londynu, by móc na własnej skórze poznać ich cechy wspólne oraz doświadczyć różnic między nimi.

Okazja czyni…podróżnika

Planując podróż, należy w pierwszej kolejności zaplanować datę wyjazdu. Gdy ta jest już wybrana, pozostaje tylko zakup biletu, który można znaleźć na wyszukiwarce lotów z Berlina do Londynu. Warto rozważyć nabycie biletów ze znacznym wyprzedzeniem bądź na bieżąco szukać okazji, dzięki którym można obniżyć cenę, jaką trzeba zapłacić za podróż.

Bardzo często można natrafić na promocyjne loty z Berlina do Londynu. Dlatego dobrze jest śledzić poczynania przewoźników, którzy chętnie organizują tego typu wydarzenia. Będąc już w posiadaniu biletów lotniczych, można spokojnie planować kolejne etapy podróży oraz miejsca, które powinno się zwiedzić podczas pobytu.

O tym pamiętaj

Podróż samolotem to nie tylko pasjonujące doświadczenie, ale również wyjątkowe przeżycie. W związku z tym można zapomnieć o wielu rzeczach, dlatego warto wejść na stronę lotniska Schonefeld, by uzyskać niezbędne dla każdego pasażera informacje. Korzystając z tanich lotów z Berlina do Londynu, warto zapoznać się z regulaminem przewoźnika, który określa warunki korzystania z ich linii. Każdy ma swoje dopuszczalne normy bagażu, zarówno rejestrowanego, jak i podręcznego oraz wykaz rzeczy, które można za ich pośrednictwem przewozić. Tego typu informacje można uzyskać już na etapie rezerwacji lotu.

Bardzo ważny jest również moment pojawienia się na lotnisku. Ponieważ loty z Berlina do Londynu mają charakter międzynarodowy, należy pojawić się już na dwie godziny przed odprawą. Konieczne jest również sprawdzenie, ile przed odlotem wybrany przewoźnik zamyka swoje bramki. Nie można również zapomnieć o biletach lotniczych z Berlina do Londynu oraz dokumentach tożsamości, bez których podróż nie będzie możliwa.

Dlaczego podróże kształcą

Możliwość podróży jest niesamowitą okazją do poznawania nowych miejsc. Wybierając loty nie tylko z Berlina do Londynu, ale również do wielu innych miejsc, można poznać niesamowitą architekturę, kuchnię i ludzi. Berlin jest stolicą, która posiada niezwykłe zaplecze kulturowe w postaci muzeów, oper, zabytków oraz pięknych ogrodów miejskich. Z kolei na loty do Londynu warto się zdecydować, gdyż to zderzenie wielu kultur naraz dzięki swojej otwartości na ludzi niezależnie od ich narodowości. Ponadto zabytki, które są największymi atrakcjami turystycznymi w skali światowej, okalają całe miasto, dostarczając niesamowitych wrażeń.

Dzięki współczesnej komunikacji powietrznej każdy ma okazję zobaczyć miejsca, nie narażając się na ogromne koszty. Korzystając z promocyjnych lotów z Berlina do Londynu można mieć gwarancję zobaczenia dwóch naprawdę wyjątkowych, europejskich miast.

Popularne kierunki
Najczęściej wyszukiwane kierunki lotów na eSky.
Popularne połączenia lotnicze
Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny lotów.

✔️ Jakie promocje na loty z Berlina do Londynu znajdę w eSky.pl?

Na stronie eSky.pl regularnie pojawiają się okazje i propozycje podróży w niskich cenach. Śledź nas i daj się zainspirować!

✔️ Czy rezerwując loty z Berlina do Londynu, mogę zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

W eSky.pl rezerwując bilety lotnicze, można dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia od anulowania lotu. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i wygodna.

✔️ Czy rezerwując loty z Berlina do Londynu mogę wykupić też nocleg na miejscu?

W eSky.pl dostępna jest wyszukiwarka noclegów, dzięki którym można jeszcze przed podróżą zadbać o możliwość odpoczynku na miejscu, do którego podróżujesz. Nocleg możesz rezerwować niezależnie od biletu lub w ramach pakietu Lot+Hotel.

✔️ Jakie linie obsługują loty z Berlina do Londynu?

W eSky.pl dbamy o to, aby oferta na loty z Berlina do Londynu obejmowała zarówno tanie linie linie lotnicze, jak i te wyspecjalizowane w wysokim standardzie.

Przydatne informacje o lotniskach

Berlin Londyn

Popularne linie latające na trasie Berlin - Londyn

Szukasz noclegu? Sprawdź najlepsze hotele w Londynie

Znajdź nocleg w Londynie