Menu

Bagaż: Wymiary i waga - Avianca

Avianca

Bagaż: Wymiary i waga - Avianca

Sprawdź, jaki bagaż podręczny w liniach Avianca możesz zabrać do samolotu. Pamiętaj, że wymiary bagażu podręcznego każdy przewoźnik ustala indywidualnie. Jeśli to możliwe, wybierz miękki plecak zamiast sztywnej walizki. Łatwiej będzie go dopasować do wymogów.

Również bagaż nadawany do luku musi spełniać określone wymagania. Zobacz, jaki w liniach lotniczych Avianca bagaż rejestrowany może mieć rozmiar i wagę. Liczba walizek, które możesz ze sobą zabrać, uzależniona jest od klasy lub taryfy, w której podróżujesz.

Bagaż podręczny w Avianca

bagaż w cenie biletu maksymalne wymiary maksymalna waga
TAK 115 cm
(długość + szerokość + wysokość)
1x10 kg

Uwaga! Do wymiarów bagażu podręcznego wlicza się także elementy wystające: rączki, uchwyty, kółka itp.

Dzieciom w wieku do 2 lat, które podróżują na kolanach rodzica przysługuje jedna sztuka bagażu do 10 kg.

Bagaż rejestrowany w Avianca

trasa economy business
Kolumbia / Ekwador / Peru 1 szt., 23 kg

1 szt., 23 kg

lub

2 szt., 32 kg każda

z USA / Kanady / Portoryko / Meksyku do Boliwii / Argentyny / Brazylii / Chile / Paragwaju i Urugwaju 2 szt., 23 kg każda 2x32 kg
pozostałe 1 szt., 23 kg

Powyższa polityka bagażowa dotyczy wszystkich sprzedanych 19 marca 2019 roku i później biletów na loty, które odbywają się od 1 maja 2019.

Uwaga! Dotyczy lotów z/do Europy i między Ameryką Północną a Południową. Pasażerowie, którzy wykupili wcześniej swoje bilety lub wykupili je na loty, które odbędą się przed 1 maja br. mogą zabrać ze sobą 2 sztuki bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 23 kg każda.

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec eSky.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!