Menu

Wyloty - Loty z Loja Airport

Loja Airport

  • Informacje ogólne

    Język urzędowy: hiszpański
    Strefa czasowa: UTC -5
    Waluta: Dolar amerykański (USD)

  • Co warto odwiedzić

    Parki rekreacyjne Eliseo Arias Carrión i Victor Manuel Palacio (Boquerón) to raje dla rodzin, posiadają liczne boiska sportowe, baseny i wiele innych atrakcji zatopionych w egzotycznej przyrodzie.

  • Kultura

    Okolica pełna jest atrakcji kulturalnych i przyrodniczych. W okolicach miasta Guayaquil znajdziemy ślady prekolumbijskich i prehistorycznych cywilizacji, a wśród nich wyryte w skałach petroglify.

  • Zabawa

    Nocą Catamayo żyje dzięki licznym barom i dyskotekom. Warto wybrać się tu okresie karnawału, który przypada na luty i marzec.

Co warto zobaczyć w Catamayo?

Catamayo położone w południowo-zachodniej części kraju, w prowincji Loja, jest centrum południowego Ekwadoru. To rolnicze tereny, gdzie większość ludności zajmuje się uprawą ziemi i hodowlą zwierząt. Okolica znana jest z produkcji trzciny cukrowej, hodowli ananasów i wytwarzanej ceramiki. Topografia i klimat sprzyjają uprawianiu sportów motorowych - głównie motocrossu i rajdów, więc to idealne miejsce dla osób kochających adrenalinę.

Dolina Catamayo  znana jest ze swej żyzności, więc okoliczne targi pełne są lokalnych produktów. Lokalne rolnictwo mocno zmieniło obraz niegdyś dzikiej i nietykanej ręką człowieka okolicy, która obecnie jest przekształcona w pola uprawne.

Popularne kierunki
Najczęściej wyszukiwane kierunki lotów na eSky.
Popularne połączenia lotnicze
Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny lotów.

✔️ Jakie promocje na loty Loja Airport znajdę w eSky.pl?

Na stronie eSky.pl regularnie pojawiają się okazje i propozycje podróży w niskich cenach. Śledź nas i daj się zainspirować!

✔️ Czy rezerwując loty Loja Airport mogę zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

W eSky.pl rezerwując bilety lotnicze można dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia od anulowania lotu. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i wygodna.

✔️ Czy rezerwując loty Loja Airport mogę wykupić też nocleg na miejscu?

W eSky.pl dostępna jest wyszukiwarka noclegów, dzięki którym można jeszcze przed podróżą zadbać o możliwość odpoczynku na miejscu, do którego podróżujesz. Nocleg możesz rezerwować niezależnie od biletu lub w ramach pakietu Lot+Hotel.

✔️ Jakie linie obsługują loty Loja Airport?

W eSky.pl dbamy o to, aby oferta na loty Loja Airport obejmowała zarówno tanie linie linie lotnicze, jak i te wyspecjalizowane w wysokim standardzie.

Popularne linie latające Loja Airport

Tablica lotów: Catamayo