Menu

eSky MultiLine

Nieograniczone możliwości podróży

MultiLine to produkt, który stworzyliśmy, wykorzystując technologię Virtual Interlining. Umożliwia ona swobodne łączenie różnych lotów – nawet tych linii lotniczych, które ze sobą nie współpracują – w jedną wygodną podróż. Dzięki temu możesz tanio polecieć do każdego miejsca na świecie bez względu na to, gdzie mieszkasz lub jak nietypowy kierunek wybierzesz. To naprawdę proste!

FAQ

 • Dlaczego warto kupić lot MultiLine?

  Decydując się na podróż MultiLine, możesz polecieć do popularnych miejsc w Europie i na świecie w bardzo konkurencyjnych cenach. Połączenia z przesiadkami będą zdecydowanie tańsze niż bezpośrednie. Możesz również odwiedzić nieznane miejsca, do których lata niewiele linii lotniczych lub zdecydować się na naprawdę daleką wyprawę, która normalnie wymagałaby starannego planowania wielu przesiadek. A co najważniejsze, każdą taką podróż możesz odbyć z najbliższego lotniska, zamiast szukać tanich lotów z odległych miast, a nawet innych krajów. Krótko mówiąc: masz dużo więcej możliwości!

 • Jak wyszukać lot MultiLine?

  Loty MultiLine pojawiają się na liście wyników wyszukiwania automatycznie i oznaczone są odpowiednią ikoną. Nie musisz wybierać dodatkowych parametrów, aby je znaleźć.

 • Czy otrzymam jeden bilet?

  Wszystkie loty wykupisz w ramach jednej rezerwacji, ale liczba biletów będzie uzależniona od konkretnego połączenia. W niektórych przypadkach otrzymasz oddzielny bilet na każdy odcinek podróży, a w innych kilka lotów znajdziesz na jednym bilecie. Niezbędne informacje otrzymasz w e-mailu, który wyślemy do Ciebie po dokonaniu i opłaceniu rezerwacji.

 • Czy loty w podróży MultiLine można opłacić w ramach jednej płatności?

  Tak, wszystkie loty w podróży MultiLine znajdują się na tej samej rezerwacji, dzięki czemu możesz je opłacić w ramach jednej płatności.

 • Jakie limity bagażu będą obowiązywały?

  W podróży MultiLine pasażerów obowiązują limity bagażowe ustalone przez przewoźnika. Pamiętaj o tym, aby zapoznać się z obowiązującymi zasadami przewozu bagażu przed rozpoczęciem podróży.

 • Czy muszę ponownie nadać bagaż rejestrowany?

  Tak, bagaż rejestrowany musisz odebrać i ponownie nadać na każdy odcinek podróży, na który masz oddzielny bilet.

 • Czy muszę się ponownie odprawić?

  Tak, musisz się odprawić dla każdego odcinka podróży, na który masz oddzielny bilet. Przed lotem upewnij się, czy posiadasz karty pokładowe i sprawdź, z którego terminala wylatujesz.

 • Czy potrzebuję wizy?

  Wszystko zależy od tego, dokąd się wybierasz. Przed wylotem sprawdź, jakiego rodzaju wizy oraz dokumentu podróżnego będziesz potrzebować. Pamiętaj, że niektóre kraje (m.in. USA) wymagają od pasażerów przesiadających się na ich terytorium wizy tranzytowej, nawet jeżeli nie opuszczają oni lotniska.

 • Czy mogę opuścić lotnisko w trakcie przesiadki?

  To zależy od przepisów obowiązujących na terenie danego kraju. Niektóre z nich wymagają do tego odpowiednich dokumentów, np. wizy.

 • Co w przypadku transferu między lotniskami?

  Jeżeli podczas przesiadki w podróży MultiLine konieczna będzie zmiana lotniska, pasażer zobowiązany jest dotrzeć na miejsce odlotu we własnym zakresie.

 • Co się stanie, kiedy linia lotnicza anuluje lub zmieni rozkład lotów?

  W takiej sytuacji skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia poprzez Call Center.

 • Co w przypadku chęci zmiany terminu lub anulacji biletu na życzenie pasażera?

  Zmiana terminu podróży jest możliwa po uiszczeniu odpowiedniej opłaty, natomiast anulować bilet mogą tylko ci pasażerowie, którzy wykupili odpowiednie ubezpieczenie. W pozostałych przypadkach bilet przepada, a środki nie są zwracane.

Chcesz wiedzieć więcej?

Na podróżowaniu znamy się najlepiej,
chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Napisz do nas