Menu

MultiLine

Podróżuj bez ograniczeń!
 • Czym jest MultiLine?

  Czym jest MultiLine?

  MultiLine to nowatorskie, bezpłatne rozwiązanie, dzięki któremu oferujemy loty łączone w najlepszych cenach. Oznaczyliśmy je specjalną ikoną. Zaplanowana w ten sposób podróż może być nieco dłuższa, ale jest atrakcyjna cenowo i pozwala na dotarcie do dowolnego miejsca na świecie.

 • Tanie połączenia w dowolnym kierunku

  Tanie połączenia w dowolnym kierunku

  Szukasz naprawdę tanich połączeń? Wybierasz się na koniec świata? A może lubisz mało uczęszczane trasy? Jeśli nie przeszkadzają Ci przesiadki w trakcie podróży, a chcesz w korzystnej cenie dotrzeć do każdego miejsca na świecie, MultiLine jest właśnie dla Ciebie!

 • Profesjonalne wsparcie w podróży

  Profesjonalne wsparcie w podróży

  Lot został opóźniony, odwołany lub zmieniła się jego godzina? Niezwłocznie skontaktuj się z nami, korzystając ze specjalnego numeru telefonu lub e-maila, który przygotowaliśmy wyłącznie dla klientów korzystających z lotów MultiLine. Pomożemy Ci dotrzeć do celu!

Dowiedz się więcej o MultiLine

 • Dlaczego warto kupić lot MultiLine?

  Decydując się na podróż MultiLine, możesz polecieć do popularnych miejsc w Europie i na świecie w bardzo konkurencyjnych cenach. Połączenia z przesiadkami mogą być zdecydowanie tańsze niż bezpośrednie. Możesz również odwiedzić nieznane miejsca, do których lata niewiele linii lotniczych lub zdecydować się na naprawdę daleką wyprawę, która normalnie wymagałaby starannego planowania wielu przesiadek. A co najważniejsze, każdą taką podróż możesz odbyć z najbliższego lotniska, zamiast szukać tanich lotów z odległych miast, a nawet innych krajów. Krótko mówiąc: masz dużo więcej możliwości!

 • Jak wyszukać lot MultiLine?

  Loty MultiLine pojawiają się na liście wyników wyszukiwania automatycznie i oznaczone są odpowiednią ikoną. Nie musisz wybierać dodatkowych parametrów, aby je znaleźć, ani dodatkowo płacić za skorzystanie z nich.

 • Dlaczego podróż MultiLine jest tańsza?

  MultiLine umożliwia nam łączenie lotów różnych linii lotniczych, również tych, które na co dzień ze sobą nie współpracują. Dzięki temu możemy Ci zaoferować niedostępne nigdzie indziej połączenia lotnicze. Z MultiLine dotrzesz nawet do tych miejsc, których nie ma w standardowej siatce połączeń linii lotniczych. Twoja podróż może wymagać przesiadek, ponownego nadawania bagażu lub dokonania odprawy, ale jej cena jest bardzo atrakcyjna.

 • Czy otrzymam jeden bilet?

  Wszystkie loty wykupisz w ramach jednego zamówienia, ale liczba biletów będzie uzależniona od konkretnego połączenia. W niektórych przypadkach otrzymasz oddzielny bilet na każdy odcinek podróży, a w innych kilka lotów znajdziesz na jednym bilecie. Niezbędne informacje otrzymasz w e-mailu, który wyślemy do Ciebie po dokonaniu i opłaceniu zamówienia.

 • Co muszę wiedzieć o bagażu, odprawie i warunkach wizowych?

  Dla każdego odcinka podróży, na który masz oddzielny bilet, musisz się odprawić, a także odebrać i ponownie nadać bagaż. Przed lotem upewnij się, czy posiadasz karty pokładowe i sprawdź, z którego lotniska i terminala wylatujesz.

  To, czy potrzebujesz wizy zależy od tego, dokąd się wybierasz. Przed wylotem sprawdź, jakiego rodzaju wizy oraz dokumentu podróżnego będziesz potrzebować. Pamiętaj, że niektóre kraje wymagają od pasażerów przesiadających się na ich terytorium wizy tranzytowej, nawet jeżeli nie opuszczają oni lotniska.

 • Chcesz wiedzieć jeszcze więcej o MultiLine?

  Więcej informacji na temat MultiLine znajdziesz w Poradniku Podróżnika. Sprawdź

Odkrywaj świat z MultiLine

Znajdź swoje idealne połączenie i leć tam, gdzie chcesz!

Zacznij podróżować