Menu

Poznań Warszawa - Tanie loty

Pokaż filtry

Warszawa

 • Informacje ogólne

  Język urzędowy: polski
  Strefa czasowa: UTC+2 (lato), UTC+1 (zima)
  Waluta: Złoty (PLN)

 • Posiedź na plaży!

  Dzika plaża w centrum miasta? Tylko w Warszawie! Na prawym brzegu Wisły znajdziemy bujną zieleń i szeroką plażę. To popularne miejsce robi największe wrażenie w ciepły letni wieczór, gdy na tle bawiących się ludzi ujrzymy panoramę podświetlonego centrum miasta i Starówki.

 • Streetfood na peronie

  Chcecie poczuć atmosferę i poznać smak Warszawy? Udajcie się w weekend wieczorem na dawny dworzec Warszawa Główna i sprawdźcie Nocny Market! Na nieczynnych peronach spróbujecie kuchni ulicznej z całego świata i zobaczycie wieczorną twarz miasta. Później wybierzcie się na spacer po tętniącym życiem centrum i odwiedźcie Klubokawiarnię Powiśle, która mieści się w dawnym byudynku... kolejowej kasy biletowej.

 • Miasto jak feniks

  Miasto mocno ucierpiało w trakcie II wojny światowej – aż 85% zabudowań lewobrzeżnej Warszawy legło w gruzach. Decyzję o odbudowie podjęto zaraz po zakończeniu wojny, ale dopiero w latach 70. XX wieku zakończono większość prac. Jednak nawet dziś podczas spaceru po centrum miasta natkniemy się na ślady świadczące o jego tragicznych losach.

Lot Poznań-Warszawa

Warszawę często odwiedza się nie tylko turystycznie, ale i biznesowo. Z tego zaś wynika, że niezwykle ważnym aspektem jest możliwość szybkiej podróży, którą można odbyć w pełnym komforcie.

Jedną z opcji są loty wewnątrzkrajowe. Jest to idealne rozwiązanie dla ludzi, których praca zobowiązuje do częstych wyjazdów i nie przepadają, bądź nie mogą sobie pozwolić na kilkugodzinne podróże samochodem lub pociągiem. Jako przykład można przedstawić trasę Poznań – Warszawa, gdzie odległość między tymi miastami wynosi ponad 300 km, co gwarantuje co najmniej 3h jazdy samochodem.

Decydując się na tanie loty z Poznania do Warszawy, ma się gwarancję, że podróż potrwa godzinę. Takie rozwiązanie dostarcza pasażerowi dodatkowy czas, który może przeznaczyć na różnego rodzaju przyjemności.

Poznań-Warszawa - od Stolicy do Stolicy

Poznań jest pięknym miastem położonym w województwie wielkopolskim, które słynie z wielu wyjątkowych miejsc, takich jak Ratusz z okresu renesansu, czy Stary Browar. Mieszkańcy tego wyjątkowego miasta mają obecnie możliwość podróży do wielu miejsc. Jednym z nich jest Warszawa, która powinna być pozycją obowiązkową dla każdego Polaka. Warto zaznaczyć, że nabycie biletów lotniczych nigdy nie było tak proste, jak obecnie. Korzystając z wyszukiwarki lotów z Poznania do Warszawy, można znaleźć niezwykle korzystne połączenia, dzięki którym podróż trwa zaledwie godzinę. Dzięki bardzo bogatej ofercie lotów wewnątrzkrajowych można podróżować samolotem z częstotliwością porównywalną do połączeń kolejowych. Ponadto wiele linii organizuje promocyjne loty z Poznania do Warszawy, co ma znaczący wpływ na cenę biletu. Dzięki czemu podróż jest nie tylko krótsza i przyjemniejsza, ale również może sobie na nią pozwolić praktycznie każdy.

Loty wewnątrzkrajowe, czemu nie?

Loty wewnątrzkrajowe są niezwykle dobrym rozwiązaniem dla osób, które większość czasu spędzają w podróży. Choć to spora oszczędność czasu, trzeba wziąć pod uwagę koszty z tym związane, które czasem bywają wysokie. By tego uniknąć, warto skorzystać z wyszukiwarki lotów, gdzie można znaleźć wyjątkowe promocje na loty z Poznania do Warszawy.

Warto również zaplanować podróż z wyprzedzeniem, dzięki czemu cena biletów lotniczych będzie niższa. Śledząc połączenia przy pomocy wyszukiwarki lotów, z pewnością znajdą się tanie loty z Poznania do Warszawy, na które będzie mógł sobie pozwolić praktycznie każdy.

Jak przygotować się na lot Poznań-Warszawa?

Przede wszystkim należy mieć przy sobie dokument tożsamości oraz bilet lotniczy. Jeśli zabieramy ze sobą bagaż, dobrze jest sprawdzić jakie wymiary akceptuje wybrany przez nas przewoźnik. Takie informacje można bez problemu uzyskać na etapie rezerwacji lotu z Poznania do Warszawy. Ponadto na stronie lotniska Poznań Ławica zawarte są wszelkie informacje dotyczące odprawy oraz wykaz przedmiotów, których nie można ze sobą zabrać.

Warto również wiedzieć, że na lotnisku należy być na 2 godziny przed planowanym odlotem. Należy przy tym sprawdzić, na jakich zasadach działa poszczególny przewoźnik, ponieważ niektórzy zamykają odprawę na 40 minut przed podróżą, gdzie u innych ten czas jest stosunkowo krótszy.

Loty Poznań-Warszawa - co warto zobaczyć?

Korzystając z tanich lotów z Poznania do Warszawy, warto zorientować się, co można zobaczyć w pięknej Stolicy naszego Kraju. Lotnisko znajduje się 7 minut od centrum miasta, dzięki czemu można rozpocząć zwiedzanie już na samym początku podróży.

Jeśli wyjazd nie ma charakteru zawodowego, można pozwolić sobie na poznanie miasta od jego historycznej strony, która jest obecna na każdym kroku. Warszawa jest bogata w muzea, galerie i teatry, które jak żadne inne oddają niesamowity charakter miasta. Dzięki temu wracając do Poznania, będzie się bogatszym o wyjątkowe doświadczeni. Wycieczka pozwoli również docenić swoje miasto, które w żadnym wypadku nie ustępuje Stolicy pod względem charakteru.

Popularne kierunki
Najczęściej wyszukiwane kierunki lotów na eSky.
Popularne połączenia lotnicze
Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny lotów.

✔️ Jak znaleźć tanie loty do z Poznania do Warszawy w eSky.pl?

Na stronie eSky.pl regularnie pojawiają się okazje i propozycje podróży w niskich cenach. Śledź nas i daj się zainspirować!

✔️ Czy rezerwując loty z Poznania do Warszawy, mogę zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

W eSky.pl rezerwując bilety lotnicze, można dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia od anulowania lotu. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i wygodna.

✔️ Czy rezerwując loty z Poznania do Warszawy mogę wykupić też nocleg na miejscu?

W eSky.pl dostępna jest wyszukiwarka noclegów, dzięki którym można jeszcze przed podróżą zadbać o możliwość odpoczynku na miejscu, do którego podróżujesz. Nocleg możesz rezerwować niezależnie od biletu lub w ramach pakietu Lot+Hotel.

✔️ Jakie linie obsługują loty z Poznania do Warszawy?

W eSky.pl dbamy o to, aby oferta na loty z Poznania do Warszawy obejmowała zarówno tanie linie linie lotnicze, jak i te wyspecjalizowane w wysokim standardzie.

Przydatne informacje o lotniskach

Poznań Warszawa

Popularne linie latające na trasie Poznań - Warszawa

Szukasz noclegu? Sprawdź najlepsze hotele w Warszawie

Znajdź nocleg w Warszawie