Menu

Bajeczny urlop w niemieckich parkach rozrywki

Wiecznie zielone lasy tropikalne, złociste plaże, dziesiątki krain tematycznych oraz setki imponujących atrakcji dla dzieci i dorosłych. Niemieckie parki rozrywki od lat cieszą się niesłabnącą popularnością.

© Bayern Park, Reisbach

Szukasz pomysłu na rodzinny urlop z dala od miejskiego zgiełku? A może planujesz romantyczny weekend all inclusive? Sprawdź ofertę Center Parcs i rozkoszuj się bliskością natury. Jeśli marzysz o beztroskim wypoczynku pod palmami, wybierz się do Tropical Islands - egzotycznego raju w sercu Europy, z pięknymi basenami okalanymi bujną roślinnością.

© Heide Park Soltau GmbH

© Bayern Park, Reisbach / Foto: Werner Berthold

© Europa Park

Wraz z przyjaciółmi zafunduj sobie porządną dawkę adrenaliny odwiedzając gigantyczny Europa-Park, Park Belantis, Hansa Park lub Heide Park, gdzie oprócz fantastycznych rollercoasterów czekają na Ciebie spektakularne widowiska pod gołym niebem. Spędź urlop tak jak lubisz – dostosuj ofertę wakacyjną do swoich potrzeb i ciesz się udanym wypoczynkiem.

Bilet do parku rozrywki, to doskonały pomysł na prezent. Spraw dzieciom radość i zabierz je na niezapomnianą wycieczkę do jednej z niemieckich wiosek edukacyjno-rozrywkowych. Zajrzyj do Legolandu i wraz ze swą pociechą weź udział w interaktywnej przejażdżce LEGO NINJAGO 4D.

Niemieckie parki rozrywki oraz malowniczo położone wioski wakacyjne słyną z ekscytujących atrakcji i obsługi na najwyższym poziomie. Ich dodatkowym atutem jest rozbudowana baza noclegowa oraz gastronomiczna. Długi weekend, wakacje, uroczystość rodzinna – już dziś zarezerwuj pobyt w jednym z niemieckich parków rozrywki!

Niemcy w liczbach
Kup lot do Niemiec!
Kup miejsce w hotelu w Niemczech!