Menu

Ważne informacje dotyczące Twojej podróży (COVID-19)

Ważne informacje dotyczące Twojej podróży (COVID-19)

W związku z czasowym zawieszeniem międzynarodowych połączeń lotniczych z i do Polski, informujemy, że władze RP we współpracy z PLL LOT organizować będą czartery dla obywateli Polski do kraju. Zgodnie z aktualnymi informacjami dotyczy to kierunków z: Finlandii, Francji, Gruzji, Hiszpanii, Indii, Kanady, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii (stan na 3 kwietnia br., lista kierunków jest na bieżąco aktualizowana na stronie LOTu). Aby zgłosić się na listę, należy zarejestrować się na stronie #LotDoDomu.

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby znaleźć alternatywy i umożliwić powrót osobom podróżującym, które nie mogą skorzystać z powyższej opcji lub poszukują innego rozwiązania. W zaistniałej sytuacji jest to dla nas najwyższym priorytetem.

Aby przyspieszyć proces obsługi zdecydowaliśmy się tymczasowo zawiesić możliwość kontaktu telefonicznego. W ten sposób przyspieszyliśmy obsługę zgłoszeń, a przede wszystkim procesowania zwrotów. Jeśli chcecie się z nami skontaktować, skorzystajcie z formularza kontaktowego.

Alternatywne połączenia lotnicze do Berlina

Jeżeli nie możecie skorzystać z opcji czarteru lub poszukujecie innego rozwiązania i alternatywnych połączeń, sprawdźcie propozycje lotów do Berlina, które przygotowaliśmy dla Was:

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość w tej wyjątkowej sytuacji.

Zespół eSky

 

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec eSky.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!