Menu

Ubezpieczenie narciarskie: zwrot za karnety, wynajem sprzętu

Ubezpieczenie narciarskie: zwrot za karnety, wynajem sprzętu

Specjalne ubezpieczenie dla narciarzy i snowboardzistów dostaniesz w pakiecie ze zwykłym ubezpieczeniem turystycznym eSky. Dodatkowe ubezpieczenie na narty czy deskę nic nie kosztuje, a w razie problemów ze sprzętem, zamkniętych stoków czy urazu możesz odzyskać pieniądze.

 

Zwrot za karnet na wyciąg narciarski: 250 euro

Ubezpieczenie obejmuje karnety uprawniające do korzystania z wyciągów narciarskich oraz uczestnictwa w zajęciach szkółki narciarskiej lub snowboardowej. W przypadku nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku, które wykluczają wykorzystanie opłaconych karnetów, ubezpieczyciel zwraca koszt niewykorzystanych karnetów nawet do wysokości 250 euro na każdą osobę.

Zwrot za zamknięte trasy narciarskie: 20 euro/dzień

Pogody nigdy nie można być pewnym. Czasem zdarza się, że warunki są na tyle kiepskie, że właściciele stoków narciarskich muszą je zamknąć. Na szczęście ubezpieczenie może Ci zrekompensować poniesione koszty, np. na zakup karnetów. Możesz dostać nawet 20 euro za każdy dzień, gdy trasy zjazdowe były zamknięte.

Zwrot za wynajęcie sprzętu narciarskiego: 20 euro/dzień

Narty, kijki czy deskę oddajesz do luku bagażowego, a po wylądowaniu okazuje się, że sprzęt się  zniszczył albo… zgubił? Albo ktoś wpadł na Ciebie na stoku i zniszczył deskę? Przecież nie będziesz do końca wyjazdu bezczynnie siedzieć w schronisku. Wynajmij sprzęt, a ubezpieczyciel zwróci ci nawet 20 euro za każdy dzień.

 

Ratownictwo w górach i na morzu: 6000 euro

To jednak nie wszystko. Jeśli na stoku wydarzy się naprawdę coś złego, będziesz potrzebować fachowej pomocy. Jeśli konieczne będzie wysłanie ekipy poszukiwawczej lub ratunkowej, te koszty również pokryjesz z ubezpieczenia i wrócisz do domu bez długu.


To może Cię zainteresować

 • Pafos
  Wylot z Krakowa
  od 227 PLN
  Wilno
  Wylot z Warszawy
  od 218 PLN

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec eSky.pl.

Zainteresował Cię artykuł, ale potrzebujesz więcej informacji?
Dziękujemy za pomoc

Twoja opinia pomoże name tworzyć lepsze i bardziej dopasowane artykuły.

Chwilowo nie mogliśmy przesłać Twoich sugestii

Wyślij ponownie lub spróbuj później.