Menu

Victoria loty - Tanie loty do Victorii

Pokaż filtry

Victoria

 • Informacje ogólne

  Język urzędowy: kreolski seszelski, francuski, angielski
  Strefa czasowa: UTC +4
  Waluta: Rupia seszelska (SCR)

 • Restauracje na Seszelach

  Lokalne restauracje to uczta dla wszystkich zmysłów. Świetnym przykładem jest ta w domku na drzewie na Wyspie Fregate. Można tu zjeść śniadanie i napić się kawy, obserwując jednocześnie rybitwy nadobne bawiące się wśród liści tropikalnego lasu.

 • Tropikalne owoce

  Bardzo popularny na Seszelach i często dodawany do potraw jest chlebowiec właściwy. To duży zielony owoc, który rośnie na drzewie, konsystencją przypomina świeży chleb i smakuje podobnie do pieczonych ziemniaków.

 • Komunikacja na wyspach

  Pomiędzy wyspami Seszeli przemieszczać się można samolotem lub promem. Co ciekawe, ceny biletów obydwu środków transportu są bardzo podobne. Głównym przewoźnikiem promowym jest Cat Cocos, natomiast lotniczym Air Seychelles.

Loty na Seszele z Polski

W sezonie turystycznym można znaleźć loty bezpośrednie na Seszele z Polski. Samoloty czarterowe latają z większych miast w kraju do Victorii, stolicy Seszeli. Ponieważ oferta wakacyjna na Seszelach nie należy do najtańszych, lotów czarterowych jest stosunkowo mało. Przy odrobinie szczęścia można jednak trafić lot bezpośredni na Seszele z Polski.

Alternatywą są podróże z przesiadką. Loty na Seszele z Polski oferuje kilka linii lotniczych. Wśród nich są Swiss, Condor, Emirates, Qatar, Austrian czy Ethiopian Airlines. Należy jednak pamiętać, że takie połączenia nie należą do najszybszych. Najczęściej linie lotnicze oferują podróż z jedną przesiadką, ale popularne są również loty z dwoma przesiadkami.

Inną możliwością jest podróż przez Berlin. Z Berlina loty odbywają się bezpośrednio na lotnisko Victoria na Seszelach albo z dodatkową przesiadką. Jeśli mieszkasz w miarę blisko Berlina i dojazd jest dla ciebie łatwy, może być to znacznie szybsza forma podróżowania. Aby sprawdzić dostępną ofertę linii lotniczych z Berlina na Seszele, najlepiej skorzystaj z wyszukiwarki lotów, gdzie porównasz dostępną ofertę wszystkich przewoźników.

Oferta linii lotniczych do Victorii na Seszelach

Jeśli wakacje na Seszelach to twoje marzenie, pewnie wolisz wyjazd mieć dokładnie zaplanowany z wyprzedzeniem. Im wcześniej zarezerwujesz lot, tym wcześniej możesz zacząć szukać noclegów. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala mieć wszystko pod kontrolą.

W takim przypadku to właśnie dla ciebie stworzone są loty regularnych linii lotniczych na Seszele. Im wcześniej zajmiesz się rezerwacją podróży, tym większą masz szansę na tani lot. Dlaczego tak się dzieje? Linie lotnicze wystawiają na sprzedaży loty do Victorii w różnych klasach. Klasy z kolei dzielą się jeszcze na taryfy. Im wyższa klasa lub taryfa, tym bilet jest droższy, ponieważ zawiera więcej usług.

Z oczywistych powodów kliencie linii lotniczych rezerwują najchętniej najtańsze loty na Seszele. Im więc mniej czasu zostało do terminu podróży, tym bardziej wzrasta prawdopodobieństwo, że najtańsze bilety na Seszele zostały już wyprzedane i do wyboru są co prawda bilety lotnicze z lepszymi usługami wliczonymi w cenę, ale sama cena może być dość wysoka.

Kiedy kupować bilety na Seszele?

Jeśli więc zależy ci na tym, by mieć cały wyjazd dokładnie zaplanowany i móc przebierać w terminach, rezerwuj bilet do Victorii na Seszelach najszybciej, jak to tylko możliwe. Oferta linii lotniczych pojawia się zazwyczaj na dziesięć do dwunastu miesięcy przed planowana datą podróży. W przypadku niektórych linii lotniczych może to być pół roku.

Sprawdzaj więc i gdy tylko loty na Seszele w interesującym cię czasie będą dostępne, po prostu je zarezerwuj. W ten sposób zapewnisz sobie możliwie najtańszy przelot do Victorii, a zaoszczędzone pieniądze będziesz mógł wydać na przykład na lepszy hotel.

A jeśli planowanie nie jest twoim żywiołem i lepszej czujesz się, organizują wszystko w ostatniej chwili? Pewnie spodoba ci się oferta linii czarterowych na Seszele. Takie loty dostępne są zazwyczaj dopiero na kilka tygodni lub nawet dni przed planowanym odlotem, ale ich zaletą jest dość niska cena. Musisz jednak szybko podjąć decyzję.

Ceny lotów na Seszele

Zazwyczaj loty na Seszele kosztują pomiędzy 3000 a 4000 zł od osoby. Jeśli uda ci się znaleźć bilet na Seszele poniżej 2000 zł, możesz mówić o sporym szczęściu. Zdarza się, że ceny lotów do Victorii na Seszelach są jeszcze niższe. Największa szansa na upolowanie tanich lotów pojawia się przy ofertach czarterowych linii lotniczych.

I właśnie na ofertę linii czarterowych na Seszele powinieneś zwrócić szczególną uwagę, jeśli zostało mało czasu do podróży. O ile regularne linie lotnicze z każdym dniem mogą podnosić cenę podróży, to linie czarterowe często udostępniają miejsca na pokładzie dopiero na kilka tygodni przed startem samolotu. Dzięki temu ceny są niższe, ale trzeba się szybko decydować. Do tego, nie każdy może sobie pozwolić na wzięcie urlopu z dnia na dzień i zorganizowanie całego wypadu.

Linie czarterowe, oprócz niskiej ceny, mają jeszcze dwie ważne zalety - po pierwsze, niemal zawsze są to loty bezpośrednie z Polski na Seszele, co oznacza brak konieczności przesiadania się do innego samolotu oraz czekania kilka godzin na lotnisku przesiadkowym. Po drugie, w cenę biletu czarterowego na Seszele wliczony jest bagaż rejestrowany, co nie jest standardem we wszystkich regularnych liniach lotniczych.

Gdzie szukać najtańszych lotów na Seszele?

Jeżeli interesują cię loty czarterowe do Victorii na Seszelach, właśnie tu pojawia się największy problem. Linie czarterowe nie mają regularnej siatki lotów, obsługują trasę pomiędzy Polską a Seszelami wtedy, gdy biura podróży wyprzedadzą odpowiednią liczbę wycieczek. Oznacza to tyle, że nigdy nie wiadomo, ile biletów na Seszele będzie tym razem dostępnych, skąd i ile będą kosztować.

Nie jesteś w stanie sprawdzić oferty każdego biura podróży, czy przypadkiem nie sprzedaje wycieczek na Seszele z twojego miasta, więc jak najłatwiej znaleźć lot czarterowy na Seszele? To z pomocą przychodzą wyszukiwarki lotów. Niestety, nie każda z nich sprawdza również informacje linii czarterowych.

Aby mieć pewność, że zobaczysz wszystkie dostępne oferty lotów czarterowych na Seszele, skorzystaj z wyszukiwarki eSky, która posiada taką funkcję. Dzięki temu będziesz wiedzieć, że oferta połączeń lotniczych, którą zobaczysz, jest dokładnie tym, co w danej chwili dostępne jest na rynku.

Powiadomienia o tanich lotach

Planując podróż z dużym wyprzedzeniem masz szansę naprawdę dużo zaoszczędzić. Jeśli szukasz tanich lotów na Seszele, warto skorzystać z newslettera, dzięki któremu będziesz wiedzieć, gdy któraś linia lotnicza wprowadzi na przykład promocję na loty na Seszele.

Newsletter działa w ten sposób, że podajesz interesującą cię trasę podróży. Gdy ciekawa oferta będzie dostępna, dostaniesz powiadomienie o tanich lotach na Seszele dostępnych z twojego lotniska lub jakiegokolwiek innego, które wybierzesz.

To nie koniec niespodzianek. W newsletterze możesz również określić maksymalną cenę za lot do Victorii na Seszelach, która jest dla ciebie dopuszczalna. Gdy taka oferta będzie dostępna, dostaniesz powiadomienie.

Popularne kierunki
Najczęściej wyszukiwane kierunki lotów na eSky.
Popularne połączenia lotnicze
Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny lotów.

✔️ Jak znaleźć tanie loty do do Victorii w eSky.pl?

Na stronie eSky.pl regularnie pojawiają się okazje i propozycje podróży w niskich cenach. Śledź nas i daj się zainspirować!

✔️ Czy rezerwując loty do Victorii, mogę zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

W eSky.pl rezerwując bilety lotnicze, można dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia od anulowania lotu. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i wygodna.

✔️ Czy rezerwując loty do Victorii mogę wykupić też nocleg na miejscu?

W eSky.pl dostępna jest wyszukiwarka noclegów, dzięki którym można jeszcze przed podróżą zadbać o możliwość odpoczynku na miejscu, do którego podróżujesz. Nocleg możesz rezerwować niezależnie od biletu lub w ramach pakietu Lot+Hotel.

✔️ Jakie linie obsługują loty do Victorii?

W eSky.pl dbamy o to, aby oferta na loty do Victorii obejmowała zarówno tanie linie linie lotnicze, jak i te wyspecjalizowane w wysokim standardzie.

Przydatne informacje o lotniskach w Victorii

Popularne linie latające do Victorii

Szukasz noclegu? Sprawdź najlepsze hotele w Victorii

Znajdź nocleg w Victorii