Menu

eSky Wallet: co to jest i jakie przynosi korzyści?

eSky Wallet: co to jest i jakie przynosi korzyści?

Czym jest eSky Wallet?

eSky Wallet to rozwiązanie, które powstało w odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłaszane przez naszych klientów. Dzięki niemu pasażerowie, którzy wnioskują o zwrot za niewykorzystany bilet lotniczy, mogą szybciej uzyskać środki w postaci doładowania portfela elektronicznego. Środki w ramach eSky Wallet można uzyskać także dzięki uczestnictwu w organizowanych przez eSky akcjach promocyjnych. Dzięki eSky Wallet można gromadzić środki na przyszłe podróże i korzystać z nich w eSky aż 24 miesiące od momentu potwierdzenia doładowania. Środki zgromadzone w eSky Wallet można przeznaczyć na rezerwację biletów lotniczych lub noclegów, a także organizację podróży w postaci rezerwacji pakietów Lot+Hotel.

eSky Wallet – korzyści dla pasażera

Jakie korzyści może uzyskać pasażer, który zdecyduje się na wybór eSky Wallet? Przede wszystkim otrzyma środki do wykorzystania w eSky. Może być to szybka metoda zwrotu za bilet lotniczy, który nie został wykorzystany w wyniku odwołania lotu przez linię lotniczą lub wynik udziału w akcji promocyjnej. To oznacza, że zgromadzone środki po potwierdzeniu korzystania z eSky Wallet przez pasażera, są udostępniane w indywidualnym portfelu elektronicznym. Ponadto pasażer, uzyskujący szybki zwrot za niewykorzystaną rezerwację, może otrzymać w ramach eSky Wallet dodatkowe korzyści pieniężne – zwrot środków za zakupione usługi dodatkowe (oprócz ubezpieczeń i usługi AirHelp+) oraz bonus.

Zgromadzoną kwotę można wykorzystać na zakup dowolnego biletu lotniczego, noclegu lub rezerwację atrakcyjnego pakietu Lot+Hotel w eSky przez 24 miesiące od potwierdzenia otrzymania doładowania. Dzięki temu planowanie podróży jest elastyczne, bezpieczne i daje duże możliwości wyboru najdogodniejszej opcji, a środki z eSky Wallet można wykorzystać nawet na organizację przyszłorocznych wakacji! Aby tego dokonać wystarczy zalogować się do Twojego konta w eSky, a następnie wybrać eSky Wallet jako metodę płatności w trakcie rezerwowania biletu lotniczego.

Co w przypadku niewykorzystania przez 24 miesiące środków zgromadzonych na eSky Wallet, otrzymanych w ramach zwrotu za niewykorzystaną rezerwację? Po tym czasie pasażer może przez miesiąc wnioskować o zwrot na swoje konto środków pierwotnie przyznanych przez linię lotniczą (bez równowartości usług dodatkowych oraz bonusu). W przypadku uzyskania środków na eSky Wallet w ramach akcji promocyjnych, nie ma możliwości przelania ich z portfela elektronicznego na swoje konto bankowe. Jeśli zgromadzone środki nie zostaną wykorzystane, to po upływie ważności doładowania znikną z portfela.

Pamiętaj, że portfel elektroniczny eSky Wallet jest dostępny w ramach Twojego konta eSky. W przypadku pojedynczej akcji promocyjnej, uczestnik może uzyskać tylko jedno doładowanie, podając adres e-mail, który jest lub będzie równocześnie jego loginem do Twojego konta. 

Co zyskują klienci eSky?

  • Szybszy zwrot środków na portfel elektroniczny.
  • Możliwość wykorzystania zgromadzonych środków na zakup dowolnego biletu lotniczego, noclegu lub pakietu Lot+Hotel w eSky.
  • Możliwość wykorzystania środków przez 24 miesiące od potwierdzenia doładowania eSky Wallet.
  • Możliwość wielokrotnego wykorzystania zgromadzonych środków.
  • Możliwość uzyskania zwrotu niewykorzystanych środków, przyznanych przez linię lotniczą za odwołaną rezerwację, po upływie okresu 24 miesięcy.

Jak mogę skorzystać z eSky Wallet?

W jaki sposób obecnie można skorzystać z eSky Wallet? Klienci eSky możliwość wyboru tej opcji otrzymują e-mailem. Po potwierdzeniu indywidualny portfel elektroniczny eSky Wallet zostaje doładowany określoną kwotą. Doładowania można wykorzystać na zakup biletów lotniczych lub noclegów oraz rezerwacji pakietów Lot+Hotel przez 24 miesiące od daty ich potwierdzenia. Bilety lotnicze i nocleg można opłacić w całości lub częściowo środkami zgromadzonymi w eSky Wallet w trakcie ich rezerwacji w serwisie. Aby było to możliwe, należy zalogować się do Twojego konta eSky. W przypadku pakietów Lot+Hotel, po wybraniu odpowiedniej opcji, należy skontaktować się z nami telefonicznie i zgłosić chęć opłacenia rezerwacji za pomocą środków z eSky Wallet. Podczas rozmowy konsultant poprosi Cię o adres e-mail, na który założony jest eSky Wallet.

Chcesz poznać szczegóły eSky Wallet? Zapoznaj się z regulaminem!

 

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec eSky.pl.

Czy artykuł zawierał poszukiwane przez Ciebie informacje? Tak | Nie
Moim zdaniem ten artykuł:
Dziękujemy za Twoją opinię!