Menu

Tanie loty z Bydgoszczy do Manta

Pokaż filtry

Manta

 • Informacje ogólne

  Język urzędowy: hiszpański
  Strefa czasowa: UTC -5
  Waluta: Dolar amerykański (USD)

 • Gastronomia

  Typowymi składnikami dla tutejszej kuchni są ryby i ryż. Restauracje oferują różne gatunki i odmiany -  od prostego filetu soli, dorady lub lucjana czerwonego po bardzo popularne ceviche.

 • Klimat

  W okolicach Manta panuje suchy pustynny klimat. Rok dzieli się tu na dwa okresy: porę deszczową (od stycznia do kwietnia) i porę suchą (dotyczy pozostałych miesięcy w roku).

 • Turystyka

  Manta odwiedzana jest przez wielu zagranicznych turystów, którzy chcą się tu nauczyć języka hiszpańskiego i poznać lokalne zwyczaje. Nietrudno natknąć się tu na cudzoziemców, którzy uczestniczą w wymianach i programach językowych.

Co warto zobaczyć w Manta?

Manta to nadmorskie miasto w Ekwadorze i największy port kraju. Mieszkańcy utrzymują się głównie z rybołówstwa oraz turystyki. Najłatwiejszym sposobem dotarcia do miasta jest podróż statkiem lub samolotem. Oprócz dużego portu morskiego znajdziemy tu także dobrze zorganizowane i wyposażone lotnisko.

Położone w samym centrum miasta dwanaście plaż idealnie nadaje się do uprawiania sportów wodnych, żeglowania, wędkowania i surfingu. To one corocznie przyciągają turystów zarówno zagranicznych, jak i z samego Ekwadoru. Ponadto sporą atrakcją są tu malownicze ujścia do oceanu rzek: Tarqui, Murciélago, Barbasquillo, Santa Marianita i San Lorenzo.

Popularne kierunki
Najczęściej wyszukiwane kierunki lotów na eSky.
Popularne połączenia lotnicze
Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny lotów.

✔️ Jakie promocje na loty z Bydgoszczy do Manta znajdę w eSky.pl?

Na stronie eSky.pl regularnie pojawiają się okazje i propozycje podróży w niskich cenach. Śledź nas i daj się zainspirować!

✔️ Czy rezerwując loty z Bydgoszczy do Manta mogę zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

W eSky.pl rezerwując bilety lotnicze można dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia od anulowania lotu. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i wygodna.

✔️ Czy rezerwując loty z Bydgoszczy do Manta mogę wykupić też nocleg na miejscu?

W eSky.pl dostępna jest wyszukiwarka noclegów, dzięki którym można jeszcze przed podróżą zadbać o możliwość odpoczynku na miejscu, do którego podróżujesz. Nocleg możesz rezerwować niezależnie od biletu lub w ramach pakietu Lot+Hotel.

✔️ Jakie linie obsługują loty z Bydgoszczy do Manta?

W eSky.pl dbamy o to, aby oferta na loty z Bydgoszczy do Manta obejmowała zarówno tanie linie linie lotnicze, jak i te wyspecjalizowane w wysokim standardzie.

Przydatne informacje o lotniskach

Bydgoszcz Manta

Tablica lotów:

Bydgoszcz Manta

Szukasz noclegu? Sprawdź najlepsze hotele w Manta

Znajdź nocleg w Manta