Menu

Tanie loty z Kolonii do Liverpoolu

Liverpool

 • Informacje ogólne

  Język urzędowy: angielski
  Strefa czasowa: UTC+1 (lato), UTC+0 (zima)
  Waluta: Funt szterling (GBP)

 • The Beatles

  Pochodzący z Liverpoolu słynny kwartet to główna atrakcja turystyczna miasta! Przygodę z Johnem, Paulem, George’em i Ringo najlepiej zacząć w świetnym Albert Dock, a kontynuować wieczorem w słynnym klubie The Cavern!

 • Muzea

  Liverpool posiada jedne z najbardziej imponujących kolekcji muzealnych w Europie. Warto zwiedzić intrygujące Muzeum Morskie, poświęcone historii miasta Muzeum Liverpoolu czy znajdujące się w dawnym centrum dowodzenia Muzeum Wojny.

 • Zabawa

  Liverpool szczyci się swoim życiem nocnym, zarówno ze względu na różnorodność miejsc, jak i jakość obsługi. Miasto ma wiele twarzy i wiele świetnych lokali - od luksusowych klubów aż po klasyczne puby!

Co warto zobaczyć w Liverpoolu?

Posiadające niegdyś nienajlepszą reputację portowe miasto nad rzeką Mersey, od lat stara się zmienić stereotypowy wizerunek. Z sukcesem! Kiedyś niebezpieczna metropolia, dziś słynie z humoru i wielkiej miłości do piłki nożnej. Liverpool posiada też imponujące dziedzictwo kulturowe. Jedynie w Londynie znajdziemy więcej zabytkowych i istotnych dla brytyjskiej kultury obiektów. Galerie i muzea należą do najlepszych w kraju, a dzięki stałemu programowi rewitalizacji centrum miasta metropolia nad Mersey przekształca się w jedno z najprzyjemniejszych miast w północnej Anglii!

Świetnym sposobem na zwiedzanie miasta, niezależnie od tego, czy wybierasz się po raz pierwszy czy już zaznajomiony jesteś z niektórymi jego zabytkami jest wycieczka z przewodnikiem. Dzięki temu lepiej poznasz i docenisz unikalny klimat i kulturę Liverpoolu.
Główne atrakcje to Albert Dock (na zachód od centrum miasta) i modny teren Ropewalks (na południe od Hanover Street i na zachód od katedr – anglikańskiej i katolickiej). Stacja Lime St, dworzec autobusowy i The Cavern - mekka dla fanów Beatlesów - leżą na północ od centrum.

 

Popularne kierunki
Najczęściej wyszukiwane kierunki lotów na eSky.
Popularne połączenia lotnicze
Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny lotów.

✔️ Jak znaleźć tanie loty do z Kolonii do Liverpoolu w eSky.pl?

Na stronie eSky.pl regularnie pojawiają się okazje i propozycje podróży w niskich cenach. Śledź nas i daj się zainspirować!

✔️ Czy rezerwując loty z Kolonii do Liverpoolu, mogę zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

W eSky.pl rezerwując bilety lotnicze, można dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia od anulowania lotu. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i wygodna.

✔️ Czy rezerwując loty z Kolonii do Liverpoolu mogę wykupić też nocleg na miejscu?

W eSky.pl dostępna jest wyszukiwarka noclegów, dzięki którym można jeszcze przed podróżą zadbać o możliwość odpoczynku na miejscu, do którego podróżujesz. Nocleg możesz rezerwować niezależnie od biletu lub w ramach pakietu Lot+Hotel.

✔️ Jakie linie obsługują loty z Kolonii do Liverpoolu?

W eSky.pl dbamy o to, aby oferta na loty z Kolonii do Liverpoolu obejmowała zarówno tanie linie linie lotnicze, jak i te wyspecjalizowane w wysokim standardzie.

Przydatne informacje o lotniskach

Kolonia Liverpool

Szukasz noclegu? Sprawdź najlepsze hotele w Liverpoolu

Znajdź nocleg w Liverpoolu