Menu

Warszawa Meksyk - Tanie loty

Pokaż filtry

Meksyk

 • Mexico City
 • Chihuahua
 • Informacje ogólne

  Język urzędowy: hiszpański
  Strefa czasowa: UTC-5 (lato), UTC-6 (zima)
  Waluta: Peso meksykańskie (MXN)

 • Co koniecznie zwiedzić?

  Nie można ominąć Piramidy Teotihuacan w Mieście Bogów (około 40 km od Mexico City), Palacio de Bellas Artes i Zamku Chapultepec, a później odmówić posiłku w restauracji Bellini w Mexico City.

 • Transport

  Poruszanie się po Mexico City samochodem bywa bardzo trudne z powodu korków, dlatego lepiej korzystać z alternatywnych środków transportu, takich jak komunikacja zbiorowa, autobusy czy taksówki.

 • Lotnisko

  Międzynarodowy Port Lotniczy Benito Juárez to największe lotnisko w Ameryce Łacińskiej i 52. port lotniczy świata pod względem liczby odprawionych pasażerów. Rocznie obsługuje około 26 milionów osób.

Co warto zobaczyć w Mexico City?

Mexico City to obecnie jedno z największych miast świata, mieszka tu ponad 20 milionów ludzi! Tak duża liczba osób sprawia, że miasto jest interesującym miejscem o każdej porze dnia. Znajdziemy tu wiele muzeów, klubów nocnych i sklepów, a przede wszystkim zachwycające ślady historii. Stolica Meksyku jest bowiem świadectwem istnienia dwóch cywilizacji - prekolumbijskiej i kolonialnej. Co chwila spotkamy miejsca związane z czasami sprzed przybycia Europejczyków oraz imponujące budowle postawione w latach hiszpańskiego panowania.

Mexico City to także jedna z najwyżej położonych stolic świata. Miasto leży 2,2 km nad poziomem morza, więc niektórzy przyjezdni nieprzyzwyczajeni do takich wysokości mogą odczuwać trudności z oddychaniem podczas pierwszego lądowania na lotnisku Benito Juáreza. Objaw ten zwykle ustępuje w ciągu kilku godzin.

Popularne kierunki
Najczęściej wyszukiwane kierunki lotów na eSky.
Popularne połączenia lotnicze
Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny lotów.

✔️ Jak znaleźć tanie loty do z Warszawy do Meksyku w eSky.pl?

Na stronie eSky.pl regularnie pojawiają się okazje i propozycje podróży w niskich cenach. Śledź nas i daj się zainspirować!

✔️ Czy rezerwując loty z Warszawy do Meksyku, mogę zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

W eSky.pl rezerwując bilety lotnicze, można dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia od anulowania lotu. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i wygodna.

✔️ Czy rezerwując loty z Warszawy do Meksyku mogę wykupić też nocleg na miejscu?

W eSky.pl dostępna jest wyszukiwarka noclegów, dzięki którym można jeszcze przed podróżą zadbać o możliwość odpoczynku na miejscu, do którego podróżujesz. Nocleg możesz rezerwować niezależnie od biletu lub w ramach pakietu Lot+Hotel.

✔️ Jakie linie obsługują loty z Warszawy do Meksyku?

W eSky.pl dbamy o to, aby oferta na loty z Warszawy do Meksyku obejmowała zarówno tanie linie linie lotnicze, jak i te wyspecjalizowane w wysokim standardzie.

Przydatne informacje o lotniskach w Warszawie

Popularne linie latające na trasie Warszawa - Meksyk